Czy orzełki wejdą do lubelskiej kadry?

Skomentuj (1)

W ostatni weekend dwaj zawodnicy kazimierskich Orłów uczestniczyli w konsultacjach do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2007. Czy uda im się wejść do reprezentacji województwa lubelskiego?

W niedzielne przedpołudnie w Lubartowie na boisku MOSiR Mikołaj Zachaj i Mateusz Górski uczestniczyli w pierwszej z czterech konsultacji do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki nożnej w roczniku 2007. Wzięli udział w meczach kontrolnych pod okiem trenerów, którzy obserwowali ich w warunkach meczowych. W oparciu o takie konsultacje tworzona jest reprezentacja województwa lubelskiego Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku  2007.

- Jest to zarazem wyróżnieniem, jak i zdobyciem nowych doświadczeń przez naszych zawodników – mówi Damian Miroński.

W tym tygodniu kazimierskie Orzełki otrzymały kolejne powołania na konsultacje, tym razem do Lublina 26 marca. Z rocznika 2006 na mecze kontrolne do Lublina pojadą Wojciech Zachaj i Dominik Miroński.

Czy kazimierskim orzełkom uda się wejść do lubelskiej kadry piłki nożnej? Trzymamy kciuki!

 

Fot. Damian Miroński

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę