Czy orzełki wejdą do lubelskiej kadry?

Skomentuj (1)

W ostatni weekend dwaj zawodnicy kazimierskich Orłów uczestniczyli w konsultacjach do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2007. Czy uda im się wejść do reprezentacji województwa lubelskiego?

W niedzielne przedpołudnie w Lubartowie na boisku MOSiR Mikołaj Zachaj i Mateusz Górski uczestniczyli w pierwszej z czterech konsultacji do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki nożnej w roczniku 2007. Wzięli udział w meczach kontrolnych pod okiem trenerów, którzy obserwowali ich w warunkach meczowych. W oparciu o takie konsultacje tworzona jest reprezentacja województwa lubelskiego Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku  2007.

- Jest to zarazem wyróżnieniem, jak i zdobyciem nowych doświadczeń przez naszych zawodników – mówi Damian Miroński.

W tym tygodniu kazimierskie Orzełki otrzymały kolejne powołania na konsultacje, tym razem do Lublina 26 marca. Z rocznika 2006 na mecze kontrolne do Lublina pojadą Wojciech Zachaj i Dominik Miroński.

Czy kazimierskim orzełkom uda się wejść do lubelskiej kadry piłki nożnej? Trzymamy kciuki!

 

Fot. Damian Miroński

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę