Czy orzełki wejdą do lubelskiej kadry?

Skomentuj (1)

W ostatni weekend dwaj zawodnicy kazimierskich Orłów uczestniczyli w konsultacjach do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2007. Czy uda im się wejść do reprezentacji województwa lubelskiego?

W niedzielne przedpołudnie w Lubartowie na boisku MOSiR Mikołaj Zachaj i Mateusz Górski uczestniczyli w pierwszej z czterech konsultacji do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki nożnej w roczniku 2007. Wzięli udział w meczach kontrolnych pod okiem trenerów, którzy obserwowali ich w warunkach meczowych. W oparciu o takie konsultacje tworzona jest reprezentacja województwa lubelskiego Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku  2007.

- Jest to zarazem wyróżnieniem, jak i zdobyciem nowych doświadczeń przez naszych zawodników – mówi Damian Miroński.

W tym tygodniu kazimierskie Orzełki otrzymały kolejne powołania na konsultacje, tym razem do Lublina 26 marca. Z rocznika 2006 na mecze kontrolne do Lublina pojadą Wojciech Zachaj i Dominik Miroński.

Czy kazimierskim orzełkom uda się wejść do lubelskiej kadry piłki nożnej? Trzymamy kciuki!

 

Fot. Damian Miroński

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę