Co dalej w sprawie Deski

Skomentuj (5)

W Kazimierzu trwa batalia o studium zagospodarowania przestrzennego, a Waldemar Deska toczy własną walkę o uznanie jego prawa do zamieszkania w szopie na kazimierskich Górach. Jak na razie – przegrywa.

Przegrywa w swoich bojach o prawo do zamieszkania w szopie na kazimierskich Górach Waldemar Deska, muzyk i współzałożyciel zespołu Daab. Sąd Rejonowy w Puławach, jak podaje "Dziennik Wschodni", skazał go podczas ostatniej rozprawy na… badanie psychiatryczne.

Waldemar Deska w wystawionej przez siebie w 2007 r. szopie urządził sobie mieszkanie. Gdy dowiedział się o tym nadzór budowlany, potraktował tę inwestycję jako samowolę budowlaną i wydał decyzję o rozbiórce, której muzyk się nie podporządkował, utrzymując, że nie naruszył prawa, a jedynie nie podporządkował się decyzjom administracyjnym.

W puławskim Sądzie Rejonowym toczy się też przeciw Desce spawa karna o dopuszczenie się samowoli budowlanej. Muzyk odwołuje się od kolejnych wyroków skazujących i… końca sprawy zdaje się nie widać.

Na zasądzone ostatnio badanie psychiatryczne Deska się nie stawił. Jak podaje Dziennik Wschodni, wysłał tylko do sądu pismo z prośbą o wyjaśnienie, na jakiej podstawie prawnej i na czyj wniosek puławski sąd wydał nakaz badania. Nakaz sądowy muzyk uważa za szantaż w celu zmuszenia go „bezprawnie do określonego działania” i nie zamierza się poddać żadnym badaniom.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • ja kazimierz
  a może nadzur budowlany na badania?
 • pijany znad Grodarza
  "
  W puławskim Sądzie Rejonowym toczy się też przeciw Desce spawa karna o dopuszczenie się samowoli budowlanej. Muzyk odwołuje się od kolejnych wyroków skazujących i... końca sprawy zdaje się nie widać."
  Zwolnić z pracy sędziów, za brak CHARAKTERU.
 • ormo wiec
  jak za taka szopke na badania wysylaja...to za "batorego"chyba czapa od reki
 • Ab-Z
  @Kazimierzak-faktoria należy zwolenników PO,są zdrowi,właściwie wybrali...
 • kazmierzak
  a moze by tak rozebrac faktorie na krakowskiej a jak sie nieda bo sie nieda to wysłac włascicieli na badania,,,,,,,,,,,

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę