Chacarera na do widzenia (video)

Skomentuj (1)

zobacz więcej (15)

Zakończyła się I Międzynarodową Noc Tanga Argentyńskiego Noche de Tango w Kazimierzu. Czy zmieni ona Kazimierz na tyle, by także tutaj odbywały się coraz popularniejsze milongi?

Z Rynku w Kazimierzu w samo południe znowu popłynęły dźwięki tangowej muzyki. To grupa Furor de Tango nawiązując do tradycji najlepszych orkiestr złotej ery tanga grała dla kazimierskich tangueros. Jak twierdzą muzycy, poza samą radością ze wspólnego grania, największą przyjemność, sprawia im obserwowanie roztańczonego parkietu. Nic wiec dziwnego, że koncert połączony został z milongą, a na scenie w objęciach tanga pojawiały się wciąż nowe pary, które odważyły się wyjść na większy niż zazwyczaj rynkowy parkiet.

Milongę zakończył pokaz argentyńskiej chacarery, która nierzadko stanowi przerywnik na milongach. Zatańczyli Paulina Policzkiewicz i Jan Woźniak, a potem wszyscy uczestnicy milongi.

I Międzynarodową Noc Tanga Argentyńskiego Noche de Tango w Kazimierzu zakończyła nocna milonga w Pensjonacie Kazimierskim.

Do zobaczenia za rok!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę