Były wiceprezydent prezesem MZK

Prezesem Miejskiego Zakładu Komunalnego w Kazimierzu Dolnym został były wiceprezydent Puław, radca prawny Paweł Szabłowski.
Na stanowisko prezesa zarządu spółki MZK w Kazimierzu wpłynęło w sumie 6 ofert, choć do rozmowy kwalifikacyjnej przystąpiło 5 osób, spośród których największą liczbę punktów rada nadzorcza spółki przyznała Pawłowi Szabłowskiemu.
Jak czytamy na profilu facebookowym Klubu Radnych PiS Rady Miasta Puławy, Paweł Szabłowski ma 39 lat, mieszka w Puławach. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kolegium Gospodarki Światowej – Podyplomowe Studium Projektów Współfinansowanych z Funduszy Unii Europejskiej. Przed powołaniem na stanowisko prezesa MZK w Kazimierzu pełnił urząd wiceprezydenta Puław, a wcześniej był prezesem Zarządu Lubelskiego Ośrodka Samopomocy i prowadził własną Kancelarię Radcy Prawnego.
Nowy prezes obejmie stanowisko z dniem 4 stycznia.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę