Były wiceprezydent prezesem MZK

Prezesem Miejskiego Zakładu Komunalnego w Kazimierzu Dolnym został były wiceprezydent Puław, radca prawny Paweł Szabłowski.
Na stanowisko prezesa zarządu spółki MZK w Kazimierzu wpłynęło w sumie 6 ofert, choć do rozmowy kwalifikacyjnej przystąpiło 5 osób, spośród których największą liczbę punktów rada nadzorcza spółki przyznała Pawłowi Szabłowskiemu.
Jak czytamy na profilu facebookowym Klubu Radnych PiS Rady Miasta Puławy, Paweł Szabłowski ma 39 lat, mieszka w Puławach. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kolegium Gospodarki Światowej – Podyplomowe Studium Projektów Współfinansowanych z Funduszy Unii Europejskiej. Przed powołaniem na stanowisko prezesa MZK w Kazimierzu pełnił urząd wiceprezydenta Puław, a wcześniej był prezesem Zarządu Lubelskiego Ośrodka Samopomocy i prowadził własną Kancelarię Radcy Prawnego.
Nowy prezes obejmie stanowisko z dniem 4 stycznia.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę