Brodacze live act zapraszają na koncert

Trzeci Księżyc zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Po świetnie przyjętych koncertach jako gość na trasach Łąki Łan i Lao Che Brodacze live act zagrają w centrum wszechświata - Kazimierzu Dolnym.
Brodacze live act - elektroniczna eklektyka grana na żywo. Przez dwie trasy wspierali Łąki Łan, wspierali też Lao Che. Zagrali w największych polskich salach, takich jak Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.
- Odpalam płytę i odlatuję w Kosmos. Nie ma po co wracać. Debiutancka płyta Brodacze live act to jedna z dwóch najlepszych polskich płyt, jakie wydano w tym roku! - pisze Tomasz Żąda - dziennikarz muzyczny Polskiego Radia Trójka.   
Koncert w Sali Trzydziestu Krzeseł już w sobotę 11 stycznia o godzinie 20:00 w Trzecim Księżycu na Małym Rynku. Cena biletów 30 zł.

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę