Brodacze live act zapraszają na koncert

Trzeci Księżyc zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Po świetnie przyjętych koncertach jako gość na trasach Łąki Łan i Lao Che Brodacze live act zagrają w centrum wszechświata - Kazimierzu Dolnym.
Brodacze live act - elektroniczna eklektyka grana na żywo. Przez dwie trasy wspierali Łąki Łan, wspierali też Lao Che. Zagrali w największych polskich salach, takich jak Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.
- Odpalam płytę i odlatuję w Kosmos. Nie ma po co wracać. Debiutancka płyta Brodacze live act to jedna z dwóch najlepszych polskich płyt, jakie wydano w tym roku! - pisze Tomasz Żąda - dziennikarz muzyczny Polskiego Radia Trójka.   
Koncert w Sali Trzydziestu Krzeseł już w sobotę 11 stycznia o godzinie 20:00 w Trzecim Księżycu na Małym Rynku. Cena biletów 30 zł.

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę