Brodacze live act zapraszają na koncert

Trzeci Księżyc zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Po świetnie przyjętych koncertach jako gość na trasach Łąki Łan i Lao Che Brodacze live act zagrają w centrum wszechświata - Kazimierzu Dolnym.
Brodacze live act - elektroniczna eklektyka grana na żywo. Przez dwie trasy wspierali Łąki Łan, wspierali też Lao Che. Zagrali w największych polskich salach, takich jak Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.
- Odpalam płytę i odlatuję w Kosmos. Nie ma po co wracać. Debiutancka płyta Brodacze live act to jedna z dwóch najlepszych polskich płyt, jakie wydano w tym roku! - pisze Tomasz Żąda - dziennikarz muzyczny Polskiego Radia Trójka.   
Koncert w Sali Trzydziestu Krzeseł już w sobotę 11 stycznia o godzinie 20:00 w Trzecim Księżycu na Małym Rynku. Cena biletów 30 zł.

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę