Bobby The Unicorn w 3K

Skomentuj (3)

W Trzecim Księżycu podróż na księżyc w towarzystwie jednorożca. Bobby The Unicorn w 3K! Znamy, lubimy, polecamy!

Druga płyta solowego projektu Darka Dąbrowskiego to zbiór ośmiu utworów, gdzie gitary spotykają się z zimnymi syntezatorami rodem z lat 90. Album to swoista nostalgia za epoką VHS i melodiami znanymi ze starych gier. Na ostateczny kształt płyty miała wpływ działalność muzyków projektu w dziedzinie filmów niemych i teatru. Od czasu debiutanckiej "Utopii" Bobby nabrał wiatru w żagle i nie boi się daleko popłynąć.

Jeżeli uważnie wsłuchacie się w szum wody, dane Wam będzie usłyszeć syreni śpiew.

Bobby The Unicorn pojawił się m.in. na :
2013: Open'er Festival, Halfway Festival
2014: OFF Festival, Soundrive Festival
2015: Spring Break Showcase Festival, OFF Camera Festival

Projekt Bobby the Unicorn został również zaproszony w 2015 do stworzenia muzyki na Narodowe Czytanie "Lalki", a wraz z zespołem wystąpili Jan Peszek oraz Jerzy Bończak.

Projekt zaprezentował również autorską muzykę do filmu Chaplina "Światła wielkiego miasta" w Kinie Muza w Poznaniu, premiera odbyła się w Sylwestrową noc 2015/16. Ponownie Chaplina zagrano w 2016 w ramach wydarzenia Nic Się Tu Nie Dzieje.

Kiedy: 6 maja 2017 (sobota)
Godz. 20.00
dla artysty: 20 pln
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: korzeniowa@kazimierzdolny.pl, sms 502 722 432

 

Tekst: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • King Kazimierz
  Jarek ! Umiłowany Wodzu nasz - zrób coś z tym. Za czasów saskich nasze elity gadały po francusku, później długo po rusku, trochę po naszemu i później po niemiecku. Po 1945 można już było mówić , śpiewać i czytać po naszemu ale od Okrągłego Stołu znowu coś nie tak - totalny zalew angielskiego języka WSZĘDZIE.(nawet tutaj). Uśmiałem się aż z tego, po jankesowsku -"wow"
  • pijany znad Grodarza
   Szkoda Reja. Po ch[...]ę po polsku napisał fraszkę o gęsiach ?.
  • King Kazimierz
   "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, że...." Niektóre wyrazy Olka tłumaczyła z polskiego na polski np "wżdy"- wreszcie. Ale to było pisane po polsku.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę