Biznes na właściwej stronie

Skomentuj (1)

zobacz więcej (26)

„Twój biznes na właściwej stronie – www.nocowanie.pl”. Ponad 30 osób uczestniczyło w szkoleniu zorganizowanym przez serwis internetowy Nocowanie.pl w Kazimierzu. Zapoczątkowuje ono cykl szkoleń dla użytkowników serwisu w całej Polsce.

Firma Nocowanie.pl wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowała spotkanie „Twój biznes na właściwej stronie – www.nocowanie.pl”.

- Szkolenie miało na celu zapoznanie klientów z usługami, jakie ma do zaoferowania Nocowanie.pl w ramach abonamentu – mówi Kamil Ruciński prezes grupy Nocowanie pl. – Zauważyliśmy, że są klienci, którzy w ogóle się nie logują do panelu i nie uzupełniają swoich ofert, a my chcieliśmy przekonać naszych klientów, że warto się logować, warto uzupełniać własną ofertę, bo to bardziej przyciąga uwagę turystów – liczba wejść na taką ofertę wzrasta wtedy nawet o 30%, a liczba zapytań mailowych – o 20 %. 

Dyrektor Rozwoju Produktu Alicja Tebin przedstawiła na przykładach sposoby efektywnego wykorzystania dostępnych narzędzi w serwisach www.nocowanie.pl i www.kazimierzdolny.pl, co następnie każdy uczestnik szkolenia przećwiczył w praktyce na przykładzie własnej oferty.

Uczestnictwo w spotkaniu było także okazją do poznania zasad działania przedstawicieli handlowych grupy Nocowanie.pl, o czym szczegółowo mówił Marek Skowron - Kierownik ds. Sprzedaży Regionalnej.

- Rolą przedstawiciela jest opieka nad klientem w terenie i wsparcie pierwszego kontaktu – podsumował Marek Skowron.

Zwracano także uwagę na zachowanie zasad bezpieczeństwa w kontaktach z osobami próbującymi sprzedać usługi.

- Zawsze warto zadzwonić do firmy Nocowanie.pl i sprawdzić, czy osoba podająca się za pracownika firmy rzeczywiście jest w naszej firmie zatrudniona – przekonywali pracownicy Nocowania.

Podczas spotkania Kamil Ruciński, prezes Grupy Nocowanie.pl zaprezentował nową bezpłatną usługę dla właścicieli obiektów noclegowych.

- Klienci serwisu KazimierzDolny.pl jako pierwsi zobaczyli nową usługę, która ma pomóc w zarządzaniu obiektem noclegowym – mówi Kamil Ruciński. – Oferta ta będzie dostępna wkrótce dla wszystkich w serwisie Nocowanie.pl.

Szkolenie spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników.

- Z małym przekonaniem szłam na to spotkanie, ale jestem bardzo zadowolona  – mówi Barbara Wierak z pensjonatu Basia w Czerniawach. – Okazało się, że w ramach abonamentu, jaki mamy opłacony na Nocowniu.pl, mamy wiele możliwości, musimy tylko we własnym zakresie z pomocą konsultantów, którzy bardzo chętnie deklarują swoją pomoc, stworzyć ofertę, która będzie przyciągać uwagę turystów.

- Bardzo fajny jest system rezerwacji internetowej – mówi hotelarz Danuta Borzecka. – Jest on przejrzysty, łatwy w obsłudze nawet dla osób, które nie są profesjonalistami w obsłudze komputera. No i jest darmowy.

Spotkanie w Kazimierzu, które odbyło się w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza, zapoczątkowuje cykl szkoleń dla użytkowników serwisu Nocowanie.pl w całej Polsce. Jeszcze w listopadzie podobne szkolenia odbędą się w Szczawnicy, Krynicy, Bukowinie i Zakopanem.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę