Bieg Szlak Trafi po raz czwarty

W sierpniu wystartuje czwarta edycja sportowej imprezy Bieg Szlak Trafi. W tym roku najdłuższa trasa Ultra rozpocznie się na Zamku w Kazimierzu. Na zapisanie się do biegów pozostało niewiele czasu, końcowy termin już jutro.

 

Bieg Szlak Trafi to cykliczna impreza sportowa organizowana przez Fundację Ruszaj na Szlak . W tegorocznej, czwartej, edycji przygotowano dal uczestników trzy trasy:

 

Trasa 7 km – bieg wystartuje o godz. 10 i zaplanowany jest na półtorej godziny. Trasa rozpoczyna i kończy się pod Karczmą Parchatka i prowadzi po pieszych szlakach niebieskim i czarnym oraz po leśnych ścieżkach i polnych drogach.

 

Półmaraton – to dłuższa wersja pierwszej trasy. Start o godz. 10.20. Dystans został zwiększony do 21 km a szacowany czas trwania biegu to 3 godz.

 

Ultra – trasa dla prawdziwych weteranów. Ma długość 57 km, rozpocznie się o 5.00 a skończy prawdopodobnie ok 14.00. Trasa rozpocznie się na Zamku w Kazimierzu i prowadzi kolejno przez miejscowości Kazimierz Dolny, Skowieszynek, Witoszyn, Rąblów, Wierzchoniów, Skowieszynek, Kazimierz Dolny, Bochotnicę i Zbędowice, Parchatka.

 

Na biegi zapisywać się można jeszcze tylko do 1 lipca. Start: 6 sierpnia 2016r.

 

Zapisy, szczegółowe informacje oraz mapy trasy dostępne są na stronie - www.biegszlaktrafi.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę