Bieg Szlak Trafi po raz czwarty

W sierpniu wystartuje czwarta edycja sportowej imprezy Bieg Szlak Trafi. W tym roku najdłuższa trasa Ultra rozpocznie się na Zamku w Kazimierzu. Na zapisanie się do biegów pozostało niewiele czasu, końcowy termin już jutro.

 

Bieg Szlak Trafi to cykliczna impreza sportowa organizowana przez Fundację Ruszaj na Szlak . W tegorocznej, czwartej, edycji przygotowano dal uczestników trzy trasy:

 

Trasa 7 km – bieg wystartuje o godz. 10 i zaplanowany jest na półtorej godziny. Trasa rozpoczyna i kończy się pod Karczmą Parchatka i prowadzi po pieszych szlakach niebieskim i czarnym oraz po leśnych ścieżkach i polnych drogach.

 

Półmaraton – to dłuższa wersja pierwszej trasy. Start o godz. 10.20. Dystans został zwiększony do 21 km a szacowany czas trwania biegu to 3 godz.

 

Ultra – trasa dla prawdziwych weteranów. Ma długość 57 km, rozpocznie się o 5.00 a skończy prawdopodobnie ok 14.00. Trasa rozpocznie się na Zamku w Kazimierzu i prowadzi kolejno przez miejscowości Kazimierz Dolny, Skowieszynek, Witoszyn, Rąblów, Wierzchoniów, Skowieszynek, Kazimierz Dolny, Bochotnicę i Zbędowice, Parchatka.

 

Na biegi zapisywać się można jeszcze tylko do 1 lipca. Start: 6 sierpnia 2016r.

 

Zapisy, szczegółowe informacje oraz mapy trasy dostępne są na stronie - www.biegszlaktrafi.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę