Bezprzewodowe surfowanie

Skomentuj (19)
W Kazimierzu powraca usługa bezprzewodowego dostępu do Internetu. Teraz wszyscy mieszkańcy, w promieniu ok. 2 km od Rynku, będą mogli korzystać z dostępu do sieci bez konieczności posiadania telefonu. Wystarczy prosty zestaw instalacyjny i opłata abonamentowa - niższa niż w TP.

Historia Internetu bezprzewodowego w Kazimierzu ma już ponad 2 lata. Początki działalności nie były łatwe. Pomimo dużego zainteresowania klientów występowały trudności z rozbudową sieci. Ostatnio jednak techniczną obsługę przejęła doświadczona firma z Puław i zmodernizowała cały system. Powiększony został zasięg, który poza centrum obejmuje także ulicę Puławską, Kwaskową Górę, w sumie promień zasięgu przekracza nawet 2 km od Rynku.

Koszt instalacji 150 zł brutto, w co wliczony jest zestaw abonencki (karta sieciowa i antena typu Yagi), natomiast abonament miesięczny to 61 zł brutto. Gwarantowana szybkość w obie strony to minimum 128 kb/s.

Szczegółowe informacje i zamówienia:

WLAN SYSTEM
tel. kom.0510 475 113
wlan_system@o2.pl

lub w kawiarni Rynkowa

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę