Basra Kwartet w Synagodze

Skomentuj (1)

W najbliższy piątek w Synagodze odbędzie się koncert grupy Basra Kwartet, która swoją muzyką przeniesie słuchaczy w klimaty śródziemnomorskie. Usłyszymy więc brzmienia cygańskie, flamenco, ale także bardziej orientalne – ze wschodnich i południowo-wschodnich wybrzeży Morza Śródziemnego.

Wywodzący się z Puław i Lublina zespół Basra Kwartet nie jest li tylko wykonawcą muzyki etnicznej. Podąża swoją własną drogą, poszukując nowych muzycznych doznań.

- A więc muzyka świata? A więc miłość, a więc jazz, a więc czasem realizm magiczny, a czasem fantastyczny. A więc poezja, a więc przekraczanie granic. A więc wszystko, co w duszy gra – mówią o sobie muzycy z Basra Kwartet. – W rezultacie stają przed wami ludzie, którzy chcą się dzielić płynącą prosto z serca muzyką, z jednej strony porywającą do tańca, a z drugiej, jak sami mówią, skłaniającą do refleksji.

Koncert w Synagodze przy ul. Lubelska 4 odbędzie się w najbliższy piątek 4 sierpnia o godzinie 18.00. Bilety w cenie 30 zł. Możliwość wcześniejszej rezerwacji pod nr tel. 81 881 08 94 lub 692 578 677.

 

Basra Kwartet wystąpi w składzie:
Krzysztof Gryko - greckie bouzouki/gitara flamenco
Bartłomiej Stańczyk - akordeon
Urszula Czerniak - kontrabas
Zbigniew Chomicz - instrumenty perkusyjne
Gościnnie zaśpiewa Sylwia Lasok (piosenki w języku polskim i arabskim)

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę