Bałkańskie rytmy w Zajeździe

Tak jak już zapowiadaliśmy, w Wielkanocną niedzielę w Zajeździe Piastowskim koncertem Aksak Balkan Trio rozpocznie się cykl spotkań muzycznych zaplanowanych w tym hotelu na wiosnę tego roku.

Aksak Balkan Trio to specjalny projekt trójki muzyków zespołu Čači Vorba, koncentrujący się wokół muzyki bałkańskiej, występujący dotychczas pod szyldem Čači Vorba Trio. Po rocznej przerwie lubelscy popularyzatorzy wielobarwnych, etnicznych brzmień z Europy Południowo-Wschodniej - Maria Natanson, Piotr Majczyna i Robert Brzozowski - powracają z kameralnym, nowym programem pełnym słonecznych dźwięków znad Morza Egejskiego, melancholijnych nut z przedmieść Bukaresztu, zawadiackich piosenek z portowych dzielnic Salonik oraz ognistych cygańskich rytmów.

Znani i lubiani w Kazimierzu, występowali na dwóch edycjach Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej, a także przy wielu innych okazjach. Charakterystyczne instrumentarium i niesamowity głos Marii – zapraszamy – to trzeba usłyszeć!

Bilety w cenie 20 PLN do zakupienia w dniu koncertu.

 

Tekst: Klezmer

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę