Bajki o Dorosłych w Trzecim Księżycu

zobacz więcej (17)

Kolejny niezapomniany koncert. Kolejni wyjątkowi artyści. W pamięci publiczności ten wieczór zostanie na długo. Jakże mogłoby być inaczej, skoro koncert odbył się w Trzecim Księżycu, a na maleńkiej scenie w samym sercu Kazimierza, pojawili się muzycy tworzący Bajki o Dorosłych...

- Z połączenia trzech muzycznych światów powstał wyjątkowy pejzaż, w którym klasyka miesza się ze współczesnością, szaleństwo ze spokojem i bajki – niekoniecznie bajkowe z zupełnie codziennymi sprawami – czytamy w informacji prasowej. - Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka zabierają w podróż do świata, który z bajeczną beztroską ma jednak niewiele wspólnego.

Cóż więcej można dodać... Bajki o Dorosłych formują Hubert Pyrgies (Chonabibe), Stanisław Leszczyński (NeoKlez, Gooral, Chonabibe) oraz Antek Sojka (Antek Sojka Kolektyw). Jest to całkiem nowy projekt prosto z Lublina. Jak piszą recenzenci, „ich dźwięki lawirują między art popem, elektroniką a hip-hopem, jednak artyści główny nacisk kładą na teksty, paradoksalnie wcale nie tak bajkowe”. Prawdziwe, pełne wrażliwości, czasem zwyczajnie smutne i takie życiowe – takie są utwory tworzone przez muzyków z formacji Bajki o Dorosłych.

Ich debiutancki album ukaże się wkrótce, póki co zadowolić musimy się kilkoma utworami krążącymi w sieci i wyjątkowymi koncertami. Podczas występu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym, artyści zaprezentowali takie utwory jak m.in.: „Byle dalej”, „Wyspa” czy „Kraulem po miłość”, która jak się okazuje powstała właśnie w nadwiślańskim Miasteczku.

Fragment koncertu można obejrzeć na Facebooku.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę