Bajki o Dorosłych w Trzecim Księżycu

zobacz więcej (17)

Kolejny niezapomniany koncert. Kolejni wyjątkowi artyści. W pamięci publiczności ten wieczór zostanie na długo. Jakże mogłoby być inaczej, skoro koncert odbył się w Trzecim Księżycu, a na maleńkiej scenie w samym sercu Kazimierza, pojawili się muzycy tworzący Bajki o Dorosłych...

- Z połączenia trzech muzycznych światów powstał wyjątkowy pejzaż, w którym klasyka miesza się ze współczesnością, szaleństwo ze spokojem i bajki – niekoniecznie bajkowe z zupełnie codziennymi sprawami – czytamy w informacji prasowej. - Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka zabierają w podróż do świata, który z bajeczną beztroską ma jednak niewiele wspólnego.

Cóż więcej można dodać... Bajki o Dorosłych formują Hubert Pyrgies (Chonabibe), Stanisław Leszczyński (NeoKlez, Gooral, Chonabibe) oraz Antek Sojka (Antek Sojka Kolektyw). Jest to całkiem nowy projekt prosto z Lublina. Jak piszą recenzenci, „ich dźwięki lawirują między art popem, elektroniką a hip-hopem, jednak artyści główny nacisk kładą na teksty, paradoksalnie wcale nie tak bajkowe”. Prawdziwe, pełne wrażliwości, czasem zwyczajnie smutne i takie życiowe – takie są utwory tworzone przez muzyków z formacji Bajki o Dorosłych.

Ich debiutancki album ukaże się wkrótce, póki co zadowolić musimy się kilkoma utworami krążącymi w sieci i wyjątkowymi koncertami. Podczas występu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym, artyści zaprezentowali takie utwory jak m.in.: „Byle dalej”, „Wyspa” czy „Kraulem po miłość”, która jak się okazuje powstała właśnie w nadwiślańskim Miasteczku.

Fragment koncertu można obejrzeć na Facebooku.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę