Atrakcyjny Kazimierz

Skomentuj (2)

Poland Sotheby’s International Realty, spółka oferująca luksusowe nieruchomości, ekskluzywne domy i apartamenty przygotowała ranking 10 najatrakcyjniejszych polskich miast do zamieszkania. W zestawieniu znalazł się także Kazimierz Dolny.

Sieć Sotheby's International Realty Affiliates LLC jest częścią grupy Realogy Holdings Corp, która jest globalnym liderem w handlu nieruchomościami, pośrednictwie pomiędzy agentami i klientami oraz w zakresie usług związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. W ubiegłym roku spółka otworzyła swoje biuro w Warszawie i rozpoczęła działalność na polskim rynku.


- Naszym celem jest pomnażanie i optymalizacja majątku naszych klientów, w oparciu o rynek nieruchomości – czytamy na stronie interentowej firmy Poland Sotheby’s International Realty. - Otwieramy drzwi do świata luksusowych nieruchomości w Polsce i ponad 50 innych krajach na całym świecie. Z jednej strony są to nieruchomości do zamieszkania albo przeznaczone na wakacyjny dom. Z drugiej – jako część portfela inwestycyjnego, obok akcji czy obligacji. To posiadłości wśród winnic, domy lub polem golfowym lub garażem na kolekcję aut, historyczne dwory i pałace, ale też nowoczesne kompaktowe apartamenty w morskich kurortach, penthouse’y w stolicach światowej gospodarki, czy mieszkania w odrestaurowanych kamienicach.


W ostatnim czasie spółka przygotowała ranking 10 najatrakcyjniejszych miast w Polsce. W oponii Poland Sotheby's International Realty, miasta te są najatrakcyjniejsze do zamieszkania. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Kraków, a oprócz niego pojawiły się również: Wrocław, Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Zakopane oraz dwa miasta z Lubelszczyzny: Lublin (8 miejsce) i Kazimierz Dolny (9 miejsce).


Jak tłumaczą twórcy rankingu, przy wyborze poszczególnych miast, sugerowano się głównie walorami estetycznymi, architektonicznymi oraz widokami.


- Miniaturowe miasteczko z południowym charakterem – tak twórcy zestawienia opisują Kazimierz Dolny. - Zlokalizowany nad dzikim odcinkiem Wisły, wśród lessowych wąwozów Kazimierz posiada bogatą ofertę rekreacyjno-kulturalną. Przez cały rok można spędzać aktywnie czas, rozkoszując się urokiem starej zabudowy i wyjątkowych krajobrazów.


Za główne atuty nadwiślańskiego Miasteczka uważane są urokliwe widoki, położenie w dolinie Wisły oraz mnóstwo architektonicznych perełek.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Gosia
  @Pijany. Prosta informacja w "pigułce". jestem za!!!
 • pijany znad Grodarza
  "W ostatnim czasie spółka przygotowała ranking 10 najatrakcyjniejszych miast w Polsce. W oponii Poland Sotheby's International Realty, miasta te są najatrakcyjniejsze do zamieszkania. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Kraków, a oprócz niego pojawiły się również: Wrocław, Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Zakopane oraz dwa miasta z Lubelszczyzny: Lublin (8 miejsce) i Kazimierz Dolny (9 miejsce).


  Jak tłumaczą twórcy rankingu, przy wyborze poszczególnych miast, sugerowano się głównie walorami estetycznymi, architektonicznymi oraz widokami.


  - Miniaturowe miasteczko z południowym charakterem - tak twórcy zestawienia opisują Kazimierz Dolny. - Zlokalizowany nad dzikim odcinkiem Wisły, wśród lessowych wąwozów Kazimierz posiada bogatą ofertę rekreacyjno-kulturalną. Przez cały rok można spędzać aktywnie czas, rozkoszując się urokiem starej zabudowy i wyjątkowych krajobrazów."
  @ Ola.
  Pamiętajmy o tym.
  Panie Burmistrzu.
  Wykorzystajmy to.Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę