Anna Kushch w Warszawie

Skomentuj (4)

Najnowsze prace młodej ukraińskiej artystki osiadłej w Kazimierzu Dolnym można oglądać w warszawskiej restauracji „Żywiciel”. Wystawa potrwa do połowy stycznia 2014 r.

Ania Kushch to ukraińska malarka mieszkająca od dłuższego czasu w Kazimierzu Dolnym. Związana jest z naszym miastem od dawna. Przyjeżdżała tu wielokrotnie na plenery, zdobyła I nagrodę w konkursie na plakat III Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej w Kazimierzu Dolnym, brała czynny udział w tworzeniu scenografii do kolejnych edycji tego festiwalu.

 

Obecnie jest Art Kuratorem kazimierskiej Galerii Leonardo i Członkiem Zarządu Fundacji Sztuki Mamepro. Znają ją również miłośnicy jogi – prowadzi zajęcia w KOKiPiT.


W sierpniu tego roku artystka doczekała się swojej pierwszej wystawy indywidualnej w Kazimierzu Dolnym. Wystawa „Point of View” odbyła się w ramach VII Festiwalu Filmu Sztuki „Dwa Brzegi”.


Właśnie podczas tego festiwalu otrzymała zaproszenie do Warszawy. Od tego poniedziałku aż do połowy stycznia 2014 roku jej prace można oglądać w znanej z promowania młodych artystów, żoliborskiej restauracji „Żywiciel”. Malarka serdecznie zaprasza, szczególnie że będzie tam można zobaczyć jej najnowsze prace.


Tekst: Klezmer

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Majka Kossek&Thomas Kossek
  Pozdrawiamy serdecznie Panią Annę! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Jej twórczości, zdecydowanie za ambitną,i profesjonalną na kazimierskie "galeryjki" Cieszymy się również że w końcu zaczęła wystawiać swoje prace w Warszawie gdzie bedzie mogła rozwinąc skrzydła. Wierzymy że kolejnym krokiem będzie profesjonalna Galeria na co zresztą wszystko i tak wskazuje. Powodzenia Aniu!
 • Mieszkanka
  Dzisiaj mówiono o niej w wiadomościach. W obliczu tego co dzieje się na Ukrainie , cieszmy się , że jej prace można oglądać.
 • Marta i Tomasz Mazur
  No! Kolejny krok ku liczniejszej widowni, która z pewnością doceni talent i determinację. Liczymy na to że Twoje dzieła zawisną w końcu w prawdziwej Galerii Aniu :)
 • al1914
  Brawo Ania . Instruktor yogi też super.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę