Angielski w bibliotece

Skomentuj (1)

Chcesz się nauczyć angielskiego? Przyjdź do biblioteki! Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieciaki od lat 6 do 12 na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl.

Komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl łączy naukę i zabawą z używaniem komputera. Zamiast spędzać czas przy grach komputerowych, lepiej przyjść dwa razy w tygodniu do biblioteki i tu przez niecałą godzinę uczyć się i bawić z FunEnglish.pl. Dziecko może korzystać z kursu samodzielnie, w razie potrzeby – pomogą panie z biblioteki.


Cały kurs to ponad 60 gier edukacyjnych, wiele filmów, piosenek, „foto-lekcji” i ćwiczeń. Oparty jest o metodę immersion, polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. Sprawia, że dzieci o wiele szybciej niż w tradycyjnych metodach nauczania zaczynają mówić i myśleć po angielsku.


FunEnglish.pl to 6 bloków składających się z 11 podrozdziałów. W każdym z nich jest gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i „foto-lekcja” oraz ponad 20 ćwiczeń. W rezultacie dziecko zapozna się z prawie tysiącem słów i zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych.


Nauka angielskiego w bibliotece z FunEnglish.pl zajmie około dziewięciu miesięcy. Na koniec każde dziecko otrzyma specjalny certyfikat.


Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Kazimierzu bierze udział w projekcie „FunEnglish w bibliotece”. W trakcie trwania kursu jego mali uczestnicy będą mogły brać udział w specjalnych konkursach organizowanych przez FunEnglish.pl i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.


Informacji na temat komputerowego kursu FunEnglish.pl udziela
: Anna Maciąg, email:bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl, tel. 818810305

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę