Agata Karczewska ląduje na Trzecim Księżycu

Singer-songwriterskie, akustyczne ballady mają wielką moc – tworzą historie i budują piękne światy. Agata Karczewska upodobała sobie folk pop z domieszką country, a teraz chce malować cudowne, muzyczne pejzaże. Taki malarski muzyczny koncert już w najbliższą sobotę 12 maja w Trzecim Księżycu.

Agata Karczewska to folkowa singer-songwriterka flirtująca z country. Mieszka w Warszawie i inspirują ją tacy artyści jak Laura Marling czy Elliott Smith. Twierdzi, że jest przedstawicielką muzycznego minimalizmu i że na scenie w zupełności wystarczy jej gitara i wokal. W ubiegłym roku zaprezentowała się szerszej publiczności na Halfway Festivalu w Białymstoku. W kwietniu 2017 ukazała się jej debiutancka EP-ka z autorskim materiałem,  zatytułowana “You’re Not So Special”, która brzmi, jak nagrywana, by słuchać podczas wypraw po amerykańskich bezdrożach. Wskakuj do starego, zakurzonego land rovera i podążaj z nami przez puste szosy w poszukiwaniu spokoju i szczęścia.

 

Trzeci Księżyc i Scena Trzydziestu Krzeseł zaprasza do kolejnego lądowania na niebieskim globie w drewnianej przestrzeni kazimierskich zabytkowych jatek.


Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Kazimierz Dolny Mały Rynek 1 (zabytkowe jatki koszerne)
12 maja
liczba miejsc ograniczona
rezerwacja sms 502 722 432
start: 20:00
bilety: 20 zł

 

Źródło: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę