Agata Karczewska ląduje na Trzecim Księżycu

Singer-songwriterskie, akustyczne ballady mają wielką moc – tworzą historie i budują piękne światy. Agata Karczewska upodobała sobie folk pop z domieszką country, a teraz chce malować cudowne, muzyczne pejzaże. Taki malarski muzyczny koncert już w najbliższą sobotę 12 maja w Trzecim Księżycu.

Agata Karczewska to folkowa singer-songwriterka flirtująca z country. Mieszka w Warszawie i inspirują ją tacy artyści jak Laura Marling czy Elliott Smith. Twierdzi, że jest przedstawicielką muzycznego minimalizmu i że na scenie w zupełności wystarczy jej gitara i wokal. W ubiegłym roku zaprezentowała się szerszej publiczności na Halfway Festivalu w Białymstoku. W kwietniu 2017 ukazała się jej debiutancka EP-ka z autorskim materiałem,  zatytułowana “You’re Not So Special”, która brzmi, jak nagrywana, by słuchać podczas wypraw po amerykańskich bezdrożach. Wskakuj do starego, zakurzonego land rovera i podążaj z nami przez puste szosy w poszukiwaniu spokoju i szczęścia.

 

Trzeci Księżyc i Scena Trzydziestu Krzeseł zaprasza do kolejnego lądowania na niebieskim globie w drewnianej przestrzeni kazimierskich zabytkowych jatek.


Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Kazimierz Dolny Mały Rynek 1 (zabytkowe jatki koszerne)
12 maja
liczba miejsc ograniczona
rezerwacja sms 502 722 432
start: 20:00
bilety: 20 zł

 

Źródło: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę