Agape zaprasza dzieci do świetlicy

Twoje dziecko nie radzi sobie z trudnymi emocjami? Ma kłopoty w relacjach z innymi? Zapisz je na zajęcia z Treningu Zastępowania Agresji w świetlicy w Kazimierzu. Najbliższe spotkanie już w sobotę.

W świetlicy środowiskowej na Starej Plebanii przy ul. Zamkowej w Kazimierzu Dolnym trwają zajęcia dla dzieci z klas II – IV szkoły podstawowej z Treningu Zastępowania Agresji. Kolejne zajęcia już w najbliższą sobotę 11 października o godzinie 10.00.

Warsztaty, których celem jest poznanie technik radzenia sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, rozpoznawanie własnych reakcji pod wpływem silnych emocji, rozwijanie umiejętności konstruktywnych metod rozwiązywania konfliktów oraz poprawa relacji z innymi, są bezpłatne. Prowadzi je Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym Agape.

Zapisy: tel. 81 534 38 87 lub tel. kom. 695 142 583.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę