Zajazd Piastowski po Majówce: przyjemne z pożytecznym

Skomentuj (11)

Rozpoczynająca tegoroczny wyjątkowo długi weekend II Majówka z Zajazdem Piastowskim została zorganizowana pod hasłem „Odbudujmy szkołę”. Czas na pierwsze podsumowania.

Na terenie zielonym wokół Zajazdu Piastowskiego - hotelu położonego na przedpolach Kazimierza w czasie II Majówki z Zajazdem Piastowskim wystąpiły Czerwone Gitary, Budka Suflera, Rico Sanchez & Gipsy Kings Party oraz Bayer Full, a także zespoły: Teksasy, Livestage i Darek Bernatek. Przez cztery dni trwania imprezy mogliśmy uczestniczyć w blisko 10 wydarzeniach muzycznych i kulinarnych, biorąc pod uwagę, ze jedna z gwiazd tegorocznej majówki był mistrz kuchni włoskiej Giancarlo Russo. Koncerty rozpoczynały się wieczorami, ale już od wczesnych godzin popołudniowych można tu było miło spędzić czas przy muzyce i dobrej kuchni.

Motywem przewodnim Majówki z Zajazdem Piastowskim była pomoc Gminnemu Zespołowi Szkół, który ucierpiał w ubiegłorocznej katastrofie budowlanej, pozbawiając kazimierskie dzieci i młodzież możliwości uczenia się w normalnych warunkach.

- Dziękujemy wszystkim  ludziom dobrej woli, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wykupili bilety, czym przyczynili się osobiście do odbudowy szkoły. Niestety, frekwencja nie była zbyt liczna. – mówią organizatorzy II Majówki z Zajazdem Piastowskim. – Hotel “ Zajazd Piastowski “ przekaże na konto odbudowy szkoły kwotę w wysokości   25 %  wartości sprzedanych biletów, a rozliczenie imprezy zostanie przedstawione Burmistrzowi.

Za pośrednictwem naszego portalu Zajazd Piastowski składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy wspomogli finansowo imprezę - firmom: Browary Lubelskie Perła S.A., POL-SKONE  DRZWI I OKNA, PGNIG, Zakłady Azotowe Puławy S.A. Dziękuje również wszystkim, którzy okazali pomoc i wsparcie w trakcie  przygotowań i trwania  imprezy: Radiu Złote Przeboje, TVP Polska S.A  Oddział Lublin, Kazimierskiemu Portalowi Internetowemu, Dziennikowi Wschodniemu, Portalowi Nocowanie pl i Strefaimprez.pl. Szczególne podziękowania kierują pod adresem firm: Selekcja z Lublina oraz Elgor Spółka z o.o.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Weekendowy Turysta
  Szukając ofert na majówkę 2013 przypomniałem sobie o zeszłorocznych koncertach w Zajeździe Piastowskim. Oj na prawdę się działo w Kazimierzu... W tym roku też jadę - szkoda, że nie będzie powtórki. Swoją drogą, z tego co pamiętam w zeszłym roku mieli przekazać dochód na odbudowę szkoły. Czy ktoś coś wie na ten temat? Nigdzie nie znalazłem żadnej oficjalnej informacji...
 • Dejw
  Ja czekam już na Dwa Brzegi... Ale to dopiero 28 lipca. Wracając do tematu - oby więcej takich inicjatyw! Trzymam kciuki za szybką odbudowę.
 • LordZ
  Będą jeszcze jakieś koncerty w Kazimierzu w najbliższym czasie???
 • LordZ
  A tak na marginesie to będą jeszcze jakieś koncerty w Kazimierzu???
  Wtedy chociaż coś się dzieje, wkońcu jakaś rozrywka.
 • Renata
  MNie nie zalezy, żeby szkoła powstała. U nas na wsi jest to i wystarczy...wprawdzie burmistrz zapowiada, ze jak wybuduje nową to te wiejskie rozwiąże ale ten nieudacznik nic nie potrafi, tylko majątek marnotrawi.
 • Adam
  ~ Renata - to może od siebie dorzucisz choć trochę...
 • karol
  Jestem ciekaw ile pieniędzy organizatorzy przeznaczyli na wsparcie odbudowy szkoły.
 • Renata
  pewnie jakies kilakset złotych wpłynie na budowę szkoły, no może tysiąc...w takim tempie do następnego wieku gmina nazbiera kasy na wkład wlasny
 • pijany znad Grodarza
  tak trzymać. Dziękuję.
 • mefi
  Organizacja super, bilety troszke za drogie,
  ale cel był szczytny.
  Suma sumarum czekamy na kolejne koncerty... :)
 • Adam
  Dziękujemy za organizację

Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę