Zajazd Piastowski po Majówce: przyjemne z pożytecznym

Skomentuj (11)

Rozpoczynająca tegoroczny wyjątkowo długi weekend II Majówka z Zajazdem Piastowskim została zorganizowana pod hasłem „Odbudujmy szkołę”. Czas na pierwsze podsumowania.

Na terenie zielonym wokół Zajazdu Piastowskiego - hotelu położonego na przedpolach Kazimierza w czasie II Majówki z Zajazdem Piastowskim wystąpiły Czerwone Gitary, Budka Suflera, Rico Sanchez & Gipsy Kings Party oraz Bayer Full, a także zespoły: Teksasy, Livestage i Darek Bernatek. Przez cztery dni trwania imprezy mogliśmy uczestniczyć w blisko 10 wydarzeniach muzycznych i kulinarnych, biorąc pod uwagę, ze jedna z gwiazd tegorocznej majówki był mistrz kuchni włoskiej Giancarlo Russo. Koncerty rozpoczynały się wieczorami, ale już od wczesnych godzin popołudniowych można tu było miło spędzić czas przy muzyce i dobrej kuchni.

Motywem przewodnim Majówki z Zajazdem Piastowskim była pomoc Gminnemu Zespołowi Szkół, który ucierpiał w ubiegłorocznej katastrofie budowlanej, pozbawiając kazimierskie dzieci i młodzież możliwości uczenia się w normalnych warunkach.

- Dziękujemy wszystkim  ludziom dobrej woli, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wykupili bilety, czym przyczynili się osobiście do odbudowy szkoły. Niestety, frekwencja nie była zbyt liczna. – mówią organizatorzy II Majówki z Zajazdem Piastowskim. – Hotel “ Zajazd Piastowski “ przekaże na konto odbudowy szkoły kwotę w wysokości   25 %  wartości sprzedanych biletów, a rozliczenie imprezy zostanie przedstawione Burmistrzowi.

Za pośrednictwem naszego portalu Zajazd Piastowski składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy wspomogli finansowo imprezę - firmom: Browary Lubelskie Perła S.A., POL-SKONE  DRZWI I OKNA, PGNIG, Zakłady Azotowe Puławy S.A. Dziękuje również wszystkim, którzy okazali pomoc i wsparcie w trakcie  przygotowań i trwania  imprezy: Radiu Złote Przeboje, TVP Polska S.A  Oddział Lublin, Kazimierskiemu Portalowi Internetowemu, Dziennikowi Wschodniemu, Portalowi Nocowanie pl i Strefaimprez.pl. Szczególne podziękowania kierują pod adresem firm: Selekcja z Lublina oraz Elgor Spółka z o.o.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Weekendowy Turysta
  Szukając ofert na majówkę 2013 przypomniałem sobie o zeszłorocznych koncertach w Zajeździe Piastowskim. Oj na prawdę się działo w Kazimierzu... W tym roku też jadę - szkoda, że nie będzie powtórki. Swoją drogą, z tego co pamiętam w zeszłym roku mieli przekazać dochód na odbudowę szkoły. Czy ktoś coś wie na ten temat? Nigdzie nie znalazłem żadnej oficjalnej informacji...
 • Dejw
  Ja czekam już na Dwa Brzegi... Ale to dopiero 28 lipca. Wracając do tematu - oby więcej takich inicjatyw! Trzymam kciuki za szybką odbudowę.
 • LordZ
  Będą jeszcze jakieś koncerty w Kazimierzu w najbliższym czasie???
 • LordZ
  A tak na marginesie to będą jeszcze jakieś koncerty w Kazimierzu???
  Wtedy chociaż coś się dzieje, wkońcu jakaś rozrywka.
 • Renata
  MNie nie zalezy, żeby szkoła powstała. U nas na wsi jest to i wystarczy...wprawdzie burmistrz zapowiada, ze jak wybuduje nową to te wiejskie rozwiąże ale ten nieudacznik nic nie potrafi, tylko majątek marnotrawi.
 • Adam
  ~ Renata - to może od siebie dorzucisz choć trochę...
 • karol
  Jestem ciekaw ile pieniędzy organizatorzy przeznaczyli na wsparcie odbudowy szkoły.
 • Renata
  pewnie jakies kilakset złotych wpłynie na budowę szkoły, no może tysiąc...w takim tempie do następnego wieku gmina nazbiera kasy na wkład wlasny
 • pijany znad Grodarza
  tak trzymać. Dziękuję.
 • mefi
  Organizacja super, bilety troszke za drogie,
  ale cel był szczytny.
  Suma sumarum czekamy na kolejne koncerty... :)
 • Adam
  Dziękujemy za organizację

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę