Aktualności dla "wiceburmistrz Dariusz Wróbel"

Zmiany na szczycie władz samorządowych w Kazimierzu Dolnym. Burmistrz odwołał swojego zastępcę. Kto będzie teraz sprawował urząd wiceburmistrza?
Dęby to niezwykle majestatyczne i dostojne drzewa. Długowieczne. Dlatego też dość często to właśnie one stają się pomnikami przyrody. Być może już niebawem w położonej nieopodal Kazimierza Dolnego Parchatce blisko 400-letni dąb również zostanie uhonorowany takim tytułem.
Burzliwa dyskusja towarzyszyła wczoraj opiniowaniu planów odnowy dwóch miejscowości w gminie Kazimierz: Witoszyna i Zbędowic. Dokumenty te okazały się niezbędne do złożenia przez Miejski Zakład Komunalny wniosku o dofinansowanie ze środków zewnętrznych modernizacji ujęć wody w tych miejscowościach. Dlaczego nie w Cholewiance?

Tydzień wcześniej niż planowano  - w najbliższy piątek 23 sierpnia – odbędzie się sierpniowa sesja Rady Miejskiej w Kazimierzu. Stąd też środowe posiedzenie wspólne trzech komisji: budżetu, edukacji i zdrowia. Nad czym debatowali kazimierscy radni?

Nasi czytelnicy pytają – redakcja odpowiada. Co dalej z inwestycją na Dołach? Okazuje się, że radni muszą wrócić do tematu.

Pokaż stopkę