Aktualności dla "stara łaźnia kazimierz"

Kino w Letnie w Starej Łaźni. Tu, tyłach restauracji Stara Łaźnia Stowarzyszenie Filmowców Polskich, w sezonie letnim – w piątki i soboty – obejrzeć można perełki polskiego kina współczesnego. Początek projekcji godzina 21.15. Wstęp wolny.

Kino Letnie w Starej Łaźni zaprasza na plenerowe seanse kinowe pod chmurą. Na tyłach restauracji Stara Łaźnia Stowarzyszenie Filmowców Polskich w piątki i soboty w sezonie letnim organizuje w Kazimierzu seanse plenerowe. Pokazywane są głośne tytuły kina polskiego ostatnich lat.

Kino pod chmurką

Jest świetną alternatywą dla tych, którzy piątkowe i sobotnie wieczory wolą spędzać z dala od zgiełku panującego na kazimierskim Rynku. Plenerowe Kino w Starej Łaźni działające od niemal roku przy restauracji na Senatorskiej zaprasza na darmowe seanse filmowe.

Łaźnia sprzedana!

Budynek dawnej łaźni miejskiej wybudowany w 1921 r. według projektu Jana Koszczyca Witkiewicza jako „Zakład Kąpielowo – Dezynsekcyjny wzniesiony przez Naczelny Nadzwyczajny Komisariat ds. walki z epidemiami” zmienił właściciela. Miastu udało się go sprzedać po blisko dwóch latach.

Pokaż stopkę