Aktualności dla "płyta Dziadów Kazimierskich"

Dziady Kazimierskie wydały nową płytę. To już piąty krążek w dziesięcioletniej karierze zespołu. Tytułowy utwór „Śliwki i obrazy” pachnący latem, lessem Krzyżówki, piachem wiślanych ławic i oczywiście słodyczą węgierek znamy od wiosny ubiegłego roku. Co jeszcze znajdziemy w nowym albumie?

Dziady Kazimierskie nagrały swoją czwartą płytę. Jej premiera odbędzie się 10 grudnia podczas 10. Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego w Kazimierzu Dolnym.

W połowie stycznia Dziady Kazimierskie promować będą w warszawskim klubie Kosmos swój „Kazimiernikejszyn” w wersji winylowej. Support – NeoKlez.

Kariera Dziadów Kazimierskich nabiera coraz większego tempa. Niedawno ukazała się ich debiutancka płyta „Kazimiernikejszyn” w wersji CD i winylowej. Dla tych, którzy jej jeszcze nie słuchali, i dla tych, którzy nie przestają jej słuchać wciąż – recenzja Radia Watra.

I jest! Debiutancki krążek Dziadów Kazimierskich! Nagrane w warunkach studyjnych, choć nie bez udziału wiernych fanów zespołu „Pychówki”, „Białe damy”, „Jump tomy” i inne songi zespołu brzmią bardziej wysublimowanie, ale równie ciekawie jak ich wersje koncertowe.

Pokaż stopkę