Aktualności dla "letnie wieczory muzyczne"

Festiwalowe lato 2009

W Kazimierzu Dolnym wciąż przybywa nowych imprez. Jedne goszczą tu już od lat, inne mają charakter jednorazowy. Jakie atrakcje czekają na nas w nadwiślańskim Miasteczku tego lata? Zobaczcie Państwo sami.

Spektakl „Słowo Herberta” zakończy 30 sierpnia o godzinie 19.30 lipcowo – sierpniowe spotkania z muzyką organowa i nie tylko we wnętrzach kazimierskiej Fary.

Trwa XXIV festiwal organowy Letnie Wieczory Muzyczne 9 sierpnia o godzinie 19.00 w Farze kolejny koncert. Tym razem ze szczególną dedykacją – dla Georgija Agratiny w 60 lecie urodzin.

I mamy półmetek XIV Letnich Wieczorów Muzycznych. Każdy dotychczasowy koncert był inny, każdy zabrał nas w zupełnie inną podróż muzyczną, a jednak wszystkie były tak samo niezwykłymi przeżyciami.

To był niezwykły koncert. Nie tego oczekiwałam. A jednocześnie dostałam to, na czym zależało mi najbardziej. Wystarczyło tylko pozwolić sobie: posłuchać.

XIV Letnie Wieczory Muzyczne w Kazimierzu Dolnym zostały otwarte. Na inauguracyjnym koncercie wystąpił Karol Gołębiowski oraz Trio Bandurzystek ORIANA z Ukrainy.

Koncert bandurzystek z Tarnopola 5 lipca o 19.30 otworzy XXIV edycję Letnich Wieczorów Muzycznych – imprezy, która – zdawało się – zniknie z kalendarza kulturalnego Kazimierza nad Wisłą. Zapraszamy na koncerty do Fary w każdą sobotę lipca i sierpnia.

Letnie Wieczory Muzyczne w Kazimierzu Dolnym - impreza promująca brzmienie kazimierskich organów, do klawiatury których zasiadali artyści wysokiej klasy, zda się przechodzic do historii. 7 lipca odbył się pierwszy koncert tego lata i wszystko wskazuje na to, że… ostatni.

Pokaż stopkę