Aktualności dla "gdzie na weekend majowy"

Wypoczynek w Kazimierzu Dolnym to zawsze dobry pomysł na majówkę. Tym bardziej, że oferty obiektów noclegowych w naszym mieście są wyjątkowo kuszące. Zobaczcie sami!

Nie ma lepszego miejsca na majówkę niż Kazimierz Dolny! Na turystów czekają bulwary wiślane, zaciszne kawiarenki i wiele imprez przygotowanych specjalnie na majowy weekend.

Tuż po świętach długi majowy weekend! Jeśli nadal wahacie się, gdzie spędzić tegoroczną majówkę, zapraszamy do Kazimierza Dolnego.

Piękna pogoda w ostatni weekend zachęciła wielu turystów do przyjazdu do Kazimierza, który w końcu obudził się z zimowego snu. „Kazimierzu nasz, Ty coś w sobie masz. Ci zostawią serca, którym szczęście dasz”...

Czy jest lepsze miejsce na wiosenny wypoczynek niż nasze urokliwe Miasteczko nad Wisłą? Kazimierz nęci nie tylko malowniczym położeniem, ale również wieloma atrakcjami dla turystów. Zapraszamy zatem na majówkę 2013 w Kazimierzu Dolnym!

Weekend majowy już za nami. Ci, którzy zmęczyli się w Kazimierzu, mogą znów zaznać tej przyjemności w całkiem niedalekiej przyszłości. Kolejny długi weekend w czerwcu.
Pokaż stopkę