Aktualności dla "Festiwal Wszystkie Strony Świata"

Już za parę dni rusza 7. Edycja Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata. Przez tydzień Puławy będą rozbrzmiewały zarówno dźwiękami klasycznymi i poważnymi, jak też jazzem oraz muzyką najnowszą.

Elektroniczne szaleństwo Janusza Grzywacza, miłosne wyznania Borodina i błyskotliwość Bartóka – muzyczne kręgi od klasyki, poprzez jazz i muzykę etniczną, do świata hard rocka i muzyki alternatywnej już po raz piąty spotkają się w Puławach.

Muzyczne kręgi od klasyki, poprzez jazz i muzykę etniczną, do świata hard rocka i muzyki alternatywnej spotkają się w Puławach.  5. edycja Festiwalu Wszystkie Strony Świata to czas na podsumowanie i mały jubileusz.

Młoda Polska Filharmonia już dziś wieczorem zainauguruje 2. edycję Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata w Puławach. W gronie solistów usłyszymy między innymi: skrzypka Dimitry Vasilieva, oboistę Dudu Carmela i kontrabasistę Edicsona Ruiza.

W czasie II edycji Festiwalu Wszystkie Strony Świata w Puławach miasto zamieni się w muzyczną stolicę regionu. Muzyka znanych i cenionych artystów, muzyka  różnorodnych kultur połączy tradycję z szaleństwem improwizacji. Dzięki temu Festiwal Wszystkie Strony Świata stanie się lekcją muzycznej geografii.

Pokaż stopkę