Aktualności dla "festiwal Dwa Brzegi"

Goście Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi jako pierwsi w Polsce obejrzą „Nieznajomą“, najnowszy film Giuseppe Tornatore. Uroczystość otwarcia odbędzie się 4 sierpnia o godz. 17:30 w Kazimierzu Dolnym w obecności m.in. Boba Rafelsona oraz Jiriego Menzla.
Festiwal filmowy i artystyczny wraca do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Trwać będzie od 4 do 11 sierpnia 2007r. Aby podkreślić udział drugiego brzegu Wisły i malowniczego Zamku w Janowcu, ale również konfrontację twórców sztuki i uczestników Festiwalu nazwaliśmy go: Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny – Janowiec n/Wisłą
30 maja br. w Kazimierzu Dolnym odbyło się spotkanie organizatorów Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi z mieszkańcami Miasteczka. Gościem specjalnym była Grażyna Torbicka, dyrektor artystyczny Festiwalu.
Autorem logo oraz plakatu pierwszej edycji planowanego w sierpniu nowego Festiwalu Filmu i Sztuki w Kazimierzu Dolnym jest artysta Jarosław Koziara z Lublina.
Nasz portal jako jeden z patronów medialnych Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI pierwszy podaje Państwu oficjalne informacje na temat tego wydarzenia. Poniżej bezpośrednia relacja z konferencji prasowej odbywającej się w warszawskiej restauracji „Żywiciel”.
W dniach od 4 do 11 sierpnia 2007 roku, odbywać się będzie w Kazimierzu Dolnym oraz Janowcu n/Wisłą (po drugiej stronie Wisły), Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI.
Do Kazimierza po rocznej przerwie powraca festiwal filmowy. Sprawą jego reaktywacji zajmuje się nowo powstałe Stowarzyszenie Dwa Brzegi, które jako główny swój cel zakłada promocję dwóch sąsiadujących przez Wisłę Miasteczek – Kazimierza i Janowca nad Wisłą.
Pokaż stopkę