Aktualności dla "Euro"

Ostatnio do Kazimierza Dolnego przybyli Szkoci, których zainteresowała wspólna propozycja Puław, Nałęczowa i Kazimierza Dolnego jako centrum pobytowego na Euro 2012.

Wayne Rooney, John Terry, Steven Gerrard i inne gwiazdy światowego futbolu mogą gościć w Kazimierzu, Puławach i Nałęczowie podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku – podaje TOKFM. Anglicy wizytowali już naszą bazę, wkrótce pojawią się tu również przedstawiciele dwóch kolejnych reprezentacji.

EURO-sukces!

W Warszawie opublikowano folder z propozycjami centrów pobytowych dla uczestników Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Wśród 21 propozycji z Polski i 17 z Ukrainy pod nr 15 jest wspólny projekt Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Puław.

Nałęczów, Puławy i Kazimierz Dolny znajdą się w katalogu centrów pobytowych na Euro 2012. Spośród 20 miast poszczególne reprezentacje wybiorą te, gdzie chcą mieszkać, odpoczywać i trenować.

W centrum EURO 2012?

W sierpniu organizatorzy Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku mają wydać katalog, w którym znajdzie się lista tak zwanych centrów pobytowych dla poszczególnych reprezentacji- podaje Informacyjna Agencja Samorządowa. Czy znajdzie się w nim trójkąt: Kazimierz - Puławy - Nałęczów?

Kazimierz i EURO

Kazimierz Dolny, Puławy i Nałęczów wśród potencjalnych miejsc pobytowych dla drużyn podczas EURO 2012? Dlaczego nie. Jesteśmy na liście 44 potencjalnych miejsc pobytowych…
Kazimierz przyjmie sportowców w czasie Euro 2012? Wszystko możliwe. 5 lutego w Puławach podpisano porozumienie, w którym trzy miasta naszego regionu – Puławy Nałęczów i Kazimierz Dolny zobowiązały się do wspólnej organizacji centrum pobytowego na czas finałów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.
Ziemia puławska chce gościć jedną z reprezentacji podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Porozumienie w sprawie przygotowania wspólnej oferty podpisali dziś Starosta Puławski Sławomir Kamiński, Prezydent Puław Janusz Grobel, Burmistrz Kazimierza Dolnego Grzegorz Dunia i Burmistrz Nałęczowa Andrzej Ćwiek.
Pokaż stopkę