Aktualności dla "Dom Restauracyjny Barbary Sarzyńskiej"

Ponad 90 restauracji z całej Polski uczestniczy w jesiennej akcji „Gęsina na świętego Marcina”. Jest wśród nich restauracja z Kazimierza.

Ponad 200 ręcznie wykonanych cukrowych kwiatów, listków i… miesiąc pracy. Ale warto było. Tort weselny z Pracowni Artystycznej Sarzyński okazał się rewelacją V edycji branżowych Targów Expo Sweet 2013 w Warszawie.

Znaleźli mordercę?

W sobotni wieczór restauracja Sarzyński przeobraziła się w amerykańskie Cassino Flamingo. Pech chciał jednak, że w jej klimatycznych wnętrzach zginął człowiek…

Jeśli lubisz klimat przedwojennej Ameryki – Ameryki czasu Wielkiego Kryzysu i prohibicji, ale także Ameryki czasu narodzin jazzu i artystycznych triumfów gwiazd kina i estrady, ta impreza jest dla Ciebie. Skorzystaj z zaproszenia właściciela kasyna Tony'ego Di Capri i przyjdź do restauracji Sarzyński na wykwintną kolację z dreszczykiem…

Zły Mikołaj

Właściciel świetnie prosperującej firmy Flint-Fletcher Design – Aaron Flint urządza uroczyste przyjęcie bożonarodzeniowe. Zaproszenie kieruje także do Ciebie, nasz Czytelniku. Przyjdź 10 grudnia do Domu Restauracyjnego Sarzyńskich i weź udział w fabularnej grze detektywistycznej z cyklu KtoZabił? połączonej ze świąteczną kolacją z dreszczykiem…

Taki tytuł II Spotkaniu artystycznemu z kolacją w tle, które odbyło się 19 stycznia br. w Domu Restauracyjnym Barbary Sarzyńskiej, nadała jego gwiazda – Agnieszka Perepeczko, nawiązując do słynnej a swojej ulubionej myśli Goethego.
Gościem drugiego spotkania artystycznego z kolacją w tle w Domu Restauracyjnym Barbary Sarzyńskiej będzie Agnieszka Perepeczko – gwiazda serialu „M jak miłość”. Aktorka, modelka, fotograf, dziennikarka i autorka książek będzie promować w Kazimierzu swoją ostatnią książkę „Śniadanie w łóżku i inne rozkosze… kulinarne”.
Gościem pierwszego spotkania z cyklu „Spotkania artystyczne z kolacją tle” w restauracji Barbary Sarzyńskiej był najpopularniejszy Niemiec w Polsce – Steffen Möller, który promował swoją książkę „ Polska da się lubić”. Spotkanie prowadziła Dorota Szczuka.
Pokaż stopkę