Znikają stare mury

Skomentuj (5)

zobacz więcej (20)

Z każdym dniem szkoły ubywa. Znikają stare mury. Pozostaje tylko morze gruzu, sukcesywnie zresztą uprzątane. Plac musi być przezcież przygotowany pod budowę nowych budynków. Fotoreportaż Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • adriana doraczynska
  To jest jakas paranoja w 21 wieku dzieci w kontenerach!!!!!!!!Szkoda naszej kochanej szkoly!NIESTETY LUDZIE NIE MAJA WSTYDU!DOSKONALE WIECIE O KIM MOWIE
 • szok
  Droga młodzieży szanujcie zdjęcia które macie w domach , właśnie stały się historycznymi .Już nigdy nikomu nie dane będzie stanąć na schodach czy na dziedzińcu i ''strzelić sobie fotki'' .Przez głupotę ludzką i niedopatrzenie (cudem unikniętej tragedii ofiar w dzieciach)nie ma juz naszej starej budy.
 • Leszek
  @Pijany, tani to ten gruz nie jest...a wystarczyło tylko, żeby w szkole było zainstalowane odpowiednie zabezpieczenie... Dlaczego nie było? Za to teraz mamy najdroższy gruz w Polsce...
 • pijany znad Grodarza
  To ile za gruz?
  Codziennie przechodzę i stwierdzam, że w każdym momencie SOLIDNY ten GRUZ. Musi być drogi, bo jakże inaczej.
 • zbigniew
  A jakich? Kto i dla kogo będzie budował? Może wirtualizacja?

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę