Znajdź swój bukiet!

Skomentuj (4)

zobacz więcej (11)

Kto nie lubi otrzymywać kwiatów? Dzięki nim – pachnącym, kolorowym – czujemy się zawsze wyjątkowo. Ciekawe, komu dziś w Kazimierzu – w Dzień Samotnego Bukietu – poprawi humor wiązanka kwiatów?

Kazimierz Dolny 28 czerwca włącza się w akcję z okazji Dnia Samotnego Bukietu.

- Przypominamy, że już dziś rano możecie w naszym Miasteczku znaleźć bukiety w ramach akcji Samotny Bukiet – pisze na jednym ze społecznościowych portali Kinga Materek z kazimierskiej kwiaciarni.

Akcja ma międzynarodowy charakter – od dwóch lat 28 czerwca wielu florystów przygotowuje kwiatowe podarunki i rozstawia je w różnych punktach swojego miasta.

- Dajemy komuś przypadkowemu coś od siebie: cząstkę własnej pracy, emocji, wrażliwości, kawałeczek piękna wysłany w świat. Kwiaty są tu całkowicie bezinteresownym podarunkiem, który ma tylko jeden cel: wywołanie czyjejś radości.  Czy nie jest to piękna idea, którą warto szerzyć? – piszą organizatorzy akcji w Polsce.

Do akcji włączają się nie tylko floryści. Każdy z nas może pozostawić w wybranym przez siebie miejscu taki samotny bukiet. Wystarczy naręcze kwiatów – mogą być ogrodowe czy polne – ułożyć w gustowny bukiet, włożyć je do pojemnika z wodą i dołączyć bilecik „Weź mnie”. Jeśli chcesz poznać, w czyje ręce trafiły Twoje kwiaty, dopisz jeszcze swój adres. Organizatorzy akcji zachęcają do zrobienia zdjęcia i wysłania go na adres info@forumkwiatowe.pl

– Niech zostanie ślad po akcji w naszej galerii zdjęć - zachęcają.

Może i u nas zechcą Państwo pokazać bukiet, który przygotowaliście? Albo bukiet, który znaleźliście w Kazimierzu Dolnym? Wystarczy wstawić zdjęcie w komentarzu pod tekstem. Ciekawe, komu dziś w Miasteczku poprawi się humor na kwiatowo?

 

Fot. Kwiaciarnia
Kazimierz Dolny
ul. Podzamcze

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę