Zmiana regulaminu serwisu KazimierzDolny.pl

Skomentuj (2)

Serwis Kazimierzdolny.pl stale się zmienia i pracuje nad ulepszaniem jakości obsługi klientów. W związku z tym z dniem 11 stycznia 2018 roku portal aktualizuje swój regulamin.

Aktualizacje, które zostały wprowadzone do regulaminu Kazimierzdolny.pl doprecyzowują zasady korzystania z portalu. Zaznaczamy, iż w żaden sposób nie zmienią się obowiązujące do tej pory cenniki ani żadne inne usługi dotychczas oferowane przez Kazimierzdolny.pl.

Nowy regulamin wchodzi w życie w ciągu 7 dni od daty aktualizacji.

Z aktualnym regulaminem można zapoznać się pod tym linkiem: Regulamin Kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • mój sprzeciw
    Próba zapoznania się z nowym regulaminem kończy się w ślepej uliczce. Portal eholiday z którego korzysta wiele obiektów noclegowych w Kazimierzu przeszedł w ręce grupy nocowanie.pl Od razu wzrosły opłaty abonamentowe. Do niedawna na eholiday wystarczyło 30 groszy dziennie, aktualnie roczny abonament od 400zł netto, czyli ponad trzykrotnie drożej. Ogłoszenie na nocowanie.pl na12 miesięcy wzrost ceny z 380zł na 700zł. Ktoś to jeszcze rozumie?
    • I ja
      Na nocowaniu już dawno był droższy ...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę