Żegnamy lato w Korzeniowej

Skomentuj (1)

Druga odsłona imprez z cyklu Pożegnanie Lata w Korzeniowej. Tym razem posłuchamy koncertu artystów bardzo silnie związanych z polską sceną alternatywną. Zagra formacja SKAdyktora i jego Kosmicznego Kombo wraz z muzykiem legendarnego Izraela, Brygady Kryzys, Armii – Robertem Brylewskim.

Korzeniowa Microscena zaprasza miłośników muzyki słońca, reggae i ska. 21 września o godzinie 19.00 zagra formacja SKAdyktora i jego Kosmicznego Kombo wraz z muzykiem legendarnego Izraela, Brygady Kryzys, Armii – Robertem Brylewskim.

Najprawdopodobniej będzie to ostatni koncert sezonu 2013. Zielony namiot Korzeniowej rozbłyśnie światłem i rozkołysze każdego. Takiego wydarzenia muzycznego nie było w Kazimierzu od wielu lat. Okolice Korzeniowego Dołu wypełni muzyka światła. Zapraszamy!

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Data: 21 września 2013
Start: 19:00
Wstęp: tylko dla wtajemniczonych, tak więc zapraszamy do wtajemniczania się!
https://www.facebook.com/events/526163344121974/
www.facebook.com/korzeniowa
kontakt: 502 722 432

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Kinga
    Trzeba porządnie pożegnać lato :) Zastanawiam się co to jest ta "muzyka światła" i chyba żeby się przekonać nie mam innego wyjścia, jak tylko przyjechać do Kazimierza i posłuchać ;)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę