Zaproszenie na warsztaty promocji regionu

Skomentuj (1)

Urząd Miasta informuje, że że w dniu 11 marca 2010 (czwartek) o godzinie 11.00 w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie odbędzie się pierwsze spotkanie warsztatowe poświęcone pracom nad przygotowaniem dokumentu „Program rozwoju i promocji produktów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów”.

Program „Program rozwoju i promocji produktów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów” opracowywany będzie w ramach realizacji projektu „Kampania promocyjna Krainy Lessowych Wąwozów” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Celem głównym podejmowanych działań jest wykreowanie produktów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów, również w formie skomercjalizowanej (tj. pakietów turystycznych) oraz opracowanie koncepcji ich promocji na rynku regionalnym, krajowym i zagranicznym.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o uczestnictwo w warsztatach, gdyż jakość i zawartość dokumentu będzie miała konsekwencje w realizowanych w ramach projektu działaniach wydawniczych i promocyjnych.

Każdy walor (obiekt) przyrodniczy, dzieło człowieka, urządzenie lub impreza, które przyciągają gości w określone miejsce może być atrakcją turystyczną. Mogą to być na przykład: młyny z pokazami mielenia zboża, winiarnie, piekarnie, serownie, pasieki, stanice wędkarskie, szlaki tematyczne, szlaki ginących  zawodów, ludzie prezentujący ciekawe umiejętności, zielone lekcje, muzea, miniskanseny, obserwatoria astronomiczne, wypożyczalnie rowerów, stoki narciarskie, szkółki jeździeckie, imprezy cykliczne, ciekawe zabytki, ciekawa oferta (pozanoclegowa) gospodarstw agroturystystycznych, oferty związane ze zdrowiem i urodą, rekreacją itp. 

Należy brać pod uwagę przede wszystkim te atrakcje, które są lub mogą być dostępne dla turystów.

Propozycje atrakcji z terenu naszej gminy (krótko, w punktach) prosimy przesyłać do dnia 8 marca na adres mailowy: dorota.szczuka@umkd.pl lub bezpośrednio do Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów”:  info@kraina.org.pl .

Powyższe zestawienie pozwoli przygotować program warsztatów oraz będzie również podstawą do przygotowania założeń prezentacji produktów turystycznych podczas imprezy „Hity turystyczne Krainy Lessowych Wąwozów”, która odbędzie się w dniu 29 maja 2010r. w Kazimierzu Dolnym.

 

Źródło: Urząd Miasta
w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • PROWOKATOR KTÓRY WDEPNĄŁ W KUPKĘ
    Proszę o posprzątanie krainy. W Kazimierzu im bliżej Wisły tym łatwiej wdepnąć w psie odchody. Kupki leżą na chodnikach i deptakach. Nikt nie pilnuje właścicieli psów czy po nich sprzątają i (lub) nie sprząta po nich. Owszem, idealnie wychodzi POLICJI pilnowanie źle zaparkowanych samochodów. W tym są świetni. Ale czystość i higiena - tego nie zna "KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW W KAZIMIERZU DOLNYM"

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę