Zapraszamy właścicieli obiektów noclegowych na bezpłatne szkolenie!

Skomentuj (3)

Bezpłatne szkolenie to propozycja dla wszystkich klientów portalu KazimierzDolny.pl, którzy zastanawiają się jak zwiększyć skuteczność swojej oferty i w pełni wykorzystać wszystkie dostępne w serwisie funkcjonalności. Zapisy właśnie się rozpoczęły!

Drodzy Klienci,

- Zastanawiacie się jak zwiększyć skuteczność swojej oferty na portalach www.nocowanie.pl oraz www.kazimierzdolny.pl?

- Nie znacie wszystkich dostępnych funkcjonalności na tych serwisach i nie wiecie na co mają bezpośredni wpływ?

- Macie pytania dotyczące możliwości zarządzania on-line swoją ofertą?


My znamy odpowiedzi na te i inne Państwa pytania. Dlatego chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Już w listopadzie zapraszamy naszych klientów na:

 

BEZPŁATNE SZKOLENIE ORAZ WARSZTATY PRODUKTOWE.


Spotkanie odbędzie się 7 listopada w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza przy ul. Nadwiślańskiej 8 w Kazimierzu Dolnym. Rozpoczęcie godz. 9.00, zakończenie około godz. 15.00. W międzyczasie przewidziane są przerwy, podczas których zapraszamy na herbatę, kawę oraz ciasteczka.

Podczas spotkania zaprezentujemy nową BEZPŁATNĄ USŁUGĘ dla właścicieli obiektów noclegowych!

Uwaga – prosimy zabrać ze sobą wizytówki. W programie spotkania znajduje się konkurs wizytówkowy, w którym do wygrania będą m.in punkty pozycjonujące w serwisach oraz gadżety www.nocowanie.pl

Swój udział w szkoleniu można zgłaszać mailowo: bok@kazimierzdolny.pl lub telefonicznie: 515-515-839 (godz. 8.00-16.00). W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika lub uczestników oraz nazwy obiektu. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy program będzie dostępny już wkrótce na www.kazimierzdolny.pl oraz dodatkowo przesłany Państwu drogą e-mailową.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę