Zapraszamy właścicieli obiektów noclegowych na bezpłatne szkolenie!

Skomentuj (3)

Bezpłatne szkolenie to propozycja dla wszystkich klientów portalu KazimierzDolny.pl, którzy zastanawiają się jak zwiększyć skuteczność swojej oferty i w pełni wykorzystać wszystkie dostępne w serwisie funkcjonalności. Zapisy właśnie się rozpoczęły!

Drodzy Klienci,

- Zastanawiacie się jak zwiększyć skuteczność swojej oferty na portalach www.nocowanie.pl oraz www.kazimierzdolny.pl?

- Nie znacie wszystkich dostępnych funkcjonalności na tych serwisach i nie wiecie na co mają bezpośredni wpływ?

- Macie pytania dotyczące możliwości zarządzania on-line swoją ofertą?


My znamy odpowiedzi na te i inne Państwa pytania. Dlatego chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Już w listopadzie zapraszamy naszych klientów na:

 

BEZPŁATNE SZKOLENIE ORAZ WARSZTATY PRODUKTOWE.


Spotkanie odbędzie się 7 listopada w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza przy ul. Nadwiślańskiej 8 w Kazimierzu Dolnym. Rozpoczęcie godz. 9.00, zakończenie około godz. 15.00. W międzyczasie przewidziane są przerwy, podczas których zapraszamy na herbatę, kawę oraz ciasteczka.

Podczas spotkania zaprezentujemy nową BEZPŁATNĄ USŁUGĘ dla właścicieli obiektów noclegowych!

Uwaga – prosimy zabrać ze sobą wizytówki. W programie spotkania znajduje się konkurs wizytówkowy, w którym do wygrania będą m.in punkty pozycjonujące w serwisach oraz gadżety www.nocowanie.pl

Swój udział w szkoleniu można zgłaszać mailowo: bok@kazimierzdolny.pl lub telefonicznie: 515-515-839 (godz. 8.00-16.00). W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika lub uczestników oraz nazwy obiektu. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy program będzie dostępny już wkrótce na www.kazimierzdolny.pl oraz dodatkowo przesłany Państwu drogą e-mailową.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę