Wygraj bilet na VI Majowy Festiwal Muzyczny

Skomentuj (6)

Ogłaszamy kolejny – trzeci już konkurs majówkowy. Do wygrania tym razem bilet na jedno z wydarzeń VI Majowego Festiwalu Muzycznego – koncert  Muzyczne wspomnienia – Jan Kiepura i Marta Eggerth, który odbędzie się 5 maja w Domu Pracy Twórczej Architekta SARP.

VI Majowy Festiwal Muzyczny rozpoczyna się w tym roku 3 maja  recitalem pieśni maryjnych i gospelowych "Ave Maria" w kościele oo. franciszkanów. W ciągu trzech dni będziemy mieli możliwość uczestniczenia w 6 wydarzeniach muzycznych, teatralnych i filmowych.

Szczegółowy program VI Majowego Festiwalu Muzycznego

W naszym konkursie do wygrania bilet na koncert Muzyczne wspomnienia – Jan Kiepura i Marta Eggerth, który odbędzie się 5 maja w Domu Pracy Twórczej Architekta SARP. Wykonawcy: Beata Wardak – mezzosopran - solistka w Warszawskiej Operze Kameralnej, Leszek Świdziński – jeden z najbardziej wszechstronnych i cenionych polskich tenorów oraz Koreanka Ye Young Sohn - sopran, laureatka konkursu operetkowo – musicalowego im. I. Borowickiej. Przy fortepianie: prof. Małgorzata Westrych. Prowadzenie red. Jacek Chodorowski.

Pytanie konkursowe: Kim był Jan Kiepura i jaką w tym roku obchodzimy rocznicę z nim związaną?


Odpowiedzi na zadanie konkursowe wraz z danymi (imię, nazwisko, telefon) oczekujemy na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem: „VI Majowy Festiwal Muzyczny – konkurs”.

 

Dwuosobowe zaproszenie otrzyma ten, kto jako pierwszy odpowie na pytanie konkursowe.


Ogłoszenie wyników na naszym portalu – 2 maja.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę