Włoska biżuteria. Bransoletki modułowe jako nowoczesna forma wyrażania siebie!

Biżuteria od zawsze towarzyszyła ludziom. Była wyrazem bogactwa, miała znaczenie symboliczne, a czasem opisywała osobę, która ją nosiła. Współcześnie znowu do łask wchodzi biżuteria modułowa; ozdoby złożone ze specjalnych charmsów połączonych w całość pozwalają na wyrażenie siebie i podkreślenie stylizacji. Swoją popularność zawdzięczają one dopasowaniu do praktycznie każdego stylu ubioru, niezależnie czy zależy nam na luźnym codziennym looku, czy może ekstrawaganckim lub biznesowym wyglądzie. Obecnie standardowe charmsy odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zastępuje włoski typ biżuterii – którego zawieszki to małe płaskie bloczki (najczęściej złote lub srebrne) zawierające awangardowy grawerunek. Bransoletka z nich stworzona posłużyć może jako swoista wizytówka tego, kto ją nosi.

Dla stylowych mężczyzn i kobiet. Uniwersalność włoskich bransoletek

W XXI wieku wiemy już, że biżuteria jest dla każdego. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą coś dla siebie w wielu sklepach. Włoskie bransoletki modułowe pozwalają na eksperymentowanie z różnym wyglądem poszczególnych elementów, finalnie łączących się w całość. Oferta sklepów przeznaczona jest więc dla obu płci, bowiem każdy może wybrać coś, co przypadnie mu do gustu. Istotą bransoletki są opisywane wyżej charmsy, przybierające różne formy. Grawer może wskazywać na znak zodiaku, ulubione hobby, wykonywany zawód czy swoiste „zwierzę mocy”, jakie się posiada. Italian Charms to prawdziwy fenomen, który zwojował rynek mody. Nowy wymiar bransoletek to coś, na co wszyscy czekali. Są one bowiem wyraźne, wytrzymałe i przede wszystkim niezwykle estetyczne. Włoska bransoletka do doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby – możliwość spersonalizowania elementów daje pomysł na kolejne upominki w postaci charmsów. Ten rodzaj biżuterii rodem z lat osiemdziesiątych XX wieku stale zdobywa na popularności i jest coraz częściej widoczny na nadgarstkach przedstawicieli współczesnej mody. Bransoletki powstały z włoskiej potrzeby tworzenia unikatowych rzeczy, które na stałe odcisną piętno w kręgu rozmaitych ozdób.

Z czego składa się włoska bransoletka i gdzie obecnie można zakupić charmsy?

Każda bransoletka składa się z wielu pojedynczych ogniw mających osobne symbole. Skonstruowanie biżuterii polega na łączeniu ich ze sobą na specjalne haczyki – dzięki temu spokojnie możesz dostosować rozmiar swojej biżuterii do nadgarstka, a także móc zmieniać poszczególne elementy. Obecnie na rynku istnieje wiele sklepów oferujących tego rodzaju ozdoby. Jednym z nich jest sklep internetowy Murrano.pl, prezentujący szeroką gamę włoskich bransoletek. Na stronie wybrać można kolor samej bazy i dobrać charmsy wedle własnego indywidualnego życzenia. Ceny są niebywale atrakcyjne, dlatego można stworzyć całą spersonalizowaną biżuterię bez obaw o poniesienie horrendalnych kosztów. Włoska biżuteria nigdy się nie znudzi – a prezent w postaci bransoletki to przepiękna pamiątka związana z daną osobą, jej zainteresowaniami lub pasją. Wybierając Italian Charms masz pewność, że prezent nie będzie kurzyć się w pudełku na biżuterię.
Materiał partnera

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę