Wiosenny koncert w Trzecim Księżycu

Skomentuj (3)

Wiosna zagląda do Kazimierza coraz śmielej. Tym razem przybędzie na koncert Kwiatu Jabłoni w Trzecim Księżycu. To już w najbliższą sobotę!

Kwiat Jabłoni to bratersko-siostrzany duet wykonujący piosenki inspirowane amerykańskim folkiem i ogólnie rozumianym popem. Artyści zagrali już w Kazimierzu jako część zespołu Hollow Quartet. Bardzo dobre przyjęcie tego projektu zaowocowało nowym pomysłem na muzykę.

Duo rodzeństwa Sienkiewicz zagra w Trzecim Księżycu muzykę klimatycznie odpowiadającą i zataczającą krąg po twórczości takich artystów jak Tracy Chapman, Bob Dylan czy Paul Simon. Pomysł na połączenie mandoliny, fortepianu oraz śpiewu dwóch artystów został zaczerpnięty z nowego projektu słynnego pianisty Brada Meldhau'a, który w styczniu 2017 roku nagrał album wraz z wybitnym mandolinistą Chrisem Thilem.

Kasia i Jacek grają razem w różnych składach muzycznych. Kwiat Jabłoni to nowy projekt, z którym rozpoczną swoją przygodę właśnie w Kazimierzu Dolnym.

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Mały Rynek 1 (zabytkowe Jatki koszerne)
Kazimierz Dolny
start: 17 marca godz. 20:00
rezerwacje: 502 722 432 lub na miejscu w Trzecim Księżycu
Wstęp 20 PLN
liczba miejsc

 

Tekst: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Marta
  Cudna piwonia. Uwielbiam jej zapach
  • Biolog
   Kwiat jabłoni !!!!
  • peonia
   Kobieto to kwiat jabłoni !

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę