Wiosenny koncert w Trzecim Księżycu

Skomentuj (3)

Wiosna zagląda do Kazimierza coraz śmielej. Tym razem przybędzie na koncert Kwiatu Jabłoni w Trzecim Księżycu. To już w najbliższą sobotę!

Kwiat Jabłoni to bratersko-siostrzany duet wykonujący piosenki inspirowane amerykańskim folkiem i ogólnie rozumianym popem. Artyści zagrali już w Kazimierzu jako część zespołu Hollow Quartet. Bardzo dobre przyjęcie tego projektu zaowocowało nowym pomysłem na muzykę.

Duo rodzeństwa Sienkiewicz zagra w Trzecim Księżycu muzykę klimatycznie odpowiadającą i zataczającą krąg po twórczości takich artystów jak Tracy Chapman, Bob Dylan czy Paul Simon. Pomysł na połączenie mandoliny, fortepianu oraz śpiewu dwóch artystów został zaczerpnięty z nowego projektu słynnego pianisty Brada Meldhau'a, który w styczniu 2017 roku nagrał album wraz z wybitnym mandolinistą Chrisem Thilem.

Kasia i Jacek grają razem w różnych składach muzycznych. Kwiat Jabłoni to nowy projekt, z którym rozpoczną swoją przygodę właśnie w Kazimierzu Dolnym.

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Mały Rynek 1 (zabytkowe Jatki koszerne)
Kazimierz Dolny
start: 17 marca godz. 20:00
rezerwacje: 502 722 432 lub na miejscu w Trzecim Księżycu
Wstęp 20 PLN
liczba miejsc

 

Tekst: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę