Wielkanoc 2010

Skomentuj (2)

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się spędzić Święta poza domem. Restauratorzy przygotowują specjalne pakiety, prześcigając się w ofertach wielkanocnych. W Kazimierzu Dolnym również takich nie brakuje.

Większość ofert na Święta Wielkanocne w Kazimierzu Dolnym składa się z noclegu i pełnego wyżywienia, w tym śniadania wielkanocnego. Bez problemu możemy jednak znaleźć również same oferty noclegowe, jak i również restauracje, w których się pożywimy. Wśród dodatkowych atrakcji są m.in. zabiegi z SPA, wynajem rowerów. Pakiety obejmują zazwyczaj dwie lub trzy doby hotelowe oraz moc atrakcji: dla dzieci, ale i dla dorosłych. Oto propozycje:

Hotel Zajazd Piastowski
zachęca wszystkich do skorzystania z pakietu, który obejmuje: 2 noclegi, 2 uroczyste Śniadania Wielkanocne, 2 obiadokolacje, uczestnictwo w Kiermaszu Wielkanocnym oraz pobyt w SPA. Dodatkowo w dniu 5 kwietnia doba hotelowa zostanie przedłużona do godz. 13:00. Za dodatkową opłatą można będzie skorzystać również ze znakomitej kuchni ze specjalnie przygotowanym świątecznym menu w restauracji, z indywidualnie dobranych zabiegów w SPA Piastowski, wynajmu rowerów, tenisa ziemnego oraz z bilardu.

Pensjonat Folwark Walencja oferuje pobyt świąteczny w dniach 2 – 6 kwietnia. Całość rozpocznie powitalna kolacja w Restauracji hotelowej. W sobotę przygotowane zostanie śniadanie i lunch w formie bufetu, no i oczywiście kolacja. Niedzielę rozpocznie uroczyste Śniadanie Wielkanocne, po czym w ramach niespodzianki odbędzie się szukanie Zajączka Wielkanocnego. W poniedziałek atrakcyjny będzie koniec dnia, na gości czeka bowiem nastrojowy wieczór w klimacie Jazzowym, wraz z kolacją autorską oraz Dyngusowa Niespodzianka. Podczas całego pobytu dostępne będą dla gości bufety z folwarcznymi przysmakami oraz bufety z kawą i herbatą oraz domowej roboty nalewkami.

Pensjonat Vincent zachęca do skorzystania ze swojej oferty poprze hasło: „Zarezerwuj 2 noclegi, a 3 otrzymasz GRATIS”. Ponadto zapewnia niezwykłe wieczory świąteczne - czar potraw, świec i ręcznie wykonanych ozdób uczynią ten czas cennym i niezapomnianym. W ofercie dostępny jest pełny pakiet oraz dodatkowe usługi, koszyk do święcenia, warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, zdobienie świątecznych ciastek i degustacja wina. Dodatkową atrakcją dla dzieci może być biblioteka pełna książek, gry planszowe, szachy, zabawki i kredki, dla dorosłych - stałe bezprzewodowe łącze internetowe.
 
Podobną ofertę ma Miętowy Dwór: pakiet świąteczny 02- 05/04/2010 + noc ze śniadaniem z poniedziałku na wtorek (05-06/04/2010) = Gratis! Dodatkowo pakiet zawiera: dekorowanie jaj, malowanie pisanek, wspólne przygotowanie koszyczka, degustacje nalewek i swojskiego smalcu, no i oczywiście pełne wyżywienie oraz nocleg. W Lany Poniedziałek organizatorzy oddają do dyspozycji gości 2 krany, wąż ogrodowy, konewkę lub tradycyjnie wiadra i studnię ''na korbę'' oraz wąwóz - w celach ucieczki... W godzinach popołudniowych zaplanowane jest ognisko, z pieczoną kiełbaską, ''garem z ogniska'', pieczonym ziemniakiem z masłem oraz z grzanym winem z miodem i wanilią.

Wiatrakowo oferuje pobyt świąteczny w dniach: od 2  do 6   kwietnia 2010 r. Pakiet obejmuje: malowanie pisanek, robienie ozdób i koszyczków wielkanocnych pod okiem i przy pomocy artysty, wyjazd bryczkami do kazimierskiego kościoła z koszyczkami, świąteczne śniadania, uroczyste obiady oraz kolacje w blasku świec połączone z degustacją win. W tym okresie kuchnia oparta będzie o domowe przetwory i swojską wędlinę, a przepyszne ciasta, kawa i herbata będą  przez cały okres pobytu gościły  na świątecznym stole.

Siedlisko Lubicz jak co roku serdecznie i z wielką przyjemnością zaprasza Państwa do spędzenia Świąt Wielkanocnych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, w okresie od 2 do 5 kwietnia 2010 roku. Pakiet obejmuje: 3 noclegi ze śniadaniem, obiadokolacja  w cenie 35 zł/os, uroczyste menu Wielkanocne z kuchni Staropolskiej oraz 2 x śniadanie świąteczne w cenie 30 zł/os, 2 x obiadokolacja świąteczna z lampką wina w cenie 50 zł/os, całodzienny serwis kawowy + ciasta domowego wypieku, owoce, cukierki oraz sauna i parking gratis.

Nowa Villa "Prezydent"
proponuje pobyt w dniach: 2 – 6 kwietnia 2010 r. (w tym nocleg z 5 na 6 kwietnia GRATIS!). W ofercie znajduje się m.in. powitalna kolacja, świąteczne krzątanie - malowanie i przygotowanie pisanek, wykonywanie palm wielkanocnych pod okiem artystów ludowych, wyjazd dorożkami do kościoła w celu poświęcenia pokarmów oraz pożegnalne ognisko z myśliwskim bigosem i swojską kiełbasą.

 

Hotel Villa Bohema oferuje pobyt w dniach 2 – 5 kwietnia, dodatkowo doba hotelowa przedłużona jest do godziny 14.00. Pobyt rozpoczyna się w piątek od kolacji, w sobotę jest pełne wyżywienie, w niedziele uroczyste śniadanie Wielkanocne, a wieczorem kolacja z muzyką na żywo. Na gitarze zagra Dariusz Tokarzewski, członek grupy VOX . W pakiecie Wielkanocnym wszyscy goście mają 300 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi realizowane w SPA. Pobyt kończy się po obiedzie w Lany Poniedziałek.
 
Wolne kwatery znajdziecie Państwo również w tych obiektach:

Willa Pod Basztą, Pensjonat Berberys, Hotel "Dwa Księżyce", Dom Szkoleniowo – Rekreacyjny „Kwaskowa”, Pensjonat "Mandaryn", Pensjonat „Monika”, Pensjonat "Pod Wietrzną Górą”, Bankowy Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy, Cudowny Zakątek, Dom Pracy Twórczej SDP - Dom Dziennikarza, Willa "Viola" Centrum, Spichlerz pod Żurawiem, Apartament w Kazimierzu Dolnym, Pensjonacik "AHAVA", Pokoje Gościnne „Przed Korzeniowym”, Hotel „Wenus”, Pokoje Gościnne Góry91, Pokoje Gościnne "U Magdy", Dyskretnie i komfortowo – Skowieszynek, Dom "Nad Wąwozem", Apartament nr 18 ”„Nad Wisłą" oraz Pensjonat Basia.

 

Więcej ofert - tutaj.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę