Warsztaty choreoterapii

Schyłek lata to odpowiedni moment, żeby zaczerpnąć energii i wzmocnić siły witalne na jesień i zimę w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w naszym kraju – Kazimierzu nad Wisłą. Warsztaty choreoterapii dla kobiet w ramach III Festiwalu Kazimierskie Inspiracje poprowadzi Katarzyna Ziemer.

 

Choreoterapia to metoda terapii poprzez taniec, ruch. 

 

- Warsztaty są ukierunkowane na pogłębianie kontaktu z własnym ciałem i samą sobą. Pomagają rozluźnić ciało, rozładować napięcia oraz zwiększyć swobodę w tańcu i wyrażaniu siebie poprzez ruch – mówią organizatorzy warsztatów. – Program zawiera elementy tańca współczesnego rozwijające świadomość ciała, improwizację taneczną, taniec kreatywny, trening uważności oraz doświadczanie jakości żywiołów: taniec z ogniem, powietrzem, ziemią i wodą...  Warsztaty z Katarzyną Ziemer to energetyzujące i zarazem wyciszające zajęcia w formie tańca, ruchu, odpoczynku i słowa dla kobiet, o kobietach i z kobietami, które chcą wiedzieć więcej, czuć bardziej i żyć pełniej.

 

Warsztaty choreoterapii w w ramach III Festiwalu Kazimierskie inspiracje w Kazimierzu odbędą się w dniach 1 – 2 września na terenie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza przy ul. Nadwiślańskiej 9. Zgłoszenia – tel. Tel. 509 477 355, info@mars-wenus.pl Liczba uczestników jest ograniczona.

 

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę