Warsztaty choreoterapii

Schyłek lata to odpowiedni moment, żeby zaczerpnąć energii i wzmocnić siły witalne na jesień i zimę w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w naszym kraju – Kazimierzu nad Wisłą. Warsztaty choreoterapii dla kobiet w ramach III Festiwalu Kazimierskie Inspiracje poprowadzi Katarzyna Ziemer.

 

Choreoterapia to metoda terapii poprzez taniec, ruch. 

 

- Warsztaty są ukierunkowane na pogłębianie kontaktu z własnym ciałem i samą sobą. Pomagają rozluźnić ciało, rozładować napięcia oraz zwiększyć swobodę w tańcu i wyrażaniu siebie poprzez ruch – mówią organizatorzy warsztatów. – Program zawiera elementy tańca współczesnego rozwijające świadomość ciała, improwizację taneczną, taniec kreatywny, trening uważności oraz doświadczanie jakości żywiołów: taniec z ogniem, powietrzem, ziemią i wodą...  Warsztaty z Katarzyną Ziemer to energetyzujące i zarazem wyciszające zajęcia w formie tańca, ruchu, odpoczynku i słowa dla kobiet, o kobietach i z kobietami, które chcą wiedzieć więcej, czuć bardziej i żyć pełniej.

 

Warsztaty choreoterapii w w ramach III Festiwalu Kazimierskie inspiracje w Kazimierzu odbędą się w dniach 1 – 2 września na terenie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza przy ul. Nadwiślańskiej 9. Zgłoszenia – tel. Tel. 509 477 355, info@mars-wenus.pl Liczba uczestników jest ograniczona.

 

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę