Wakacyjna Inwazja Rowerzystów

Wakacje w Krainie Rowerowej w okolicach Kazimierza rozpocznie „Wakacyjna Inwazja Rowerzystów” - czterodniowa impreza dla rowerzystów organizowana przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”. Zgłoszenia tylko do końca czerwca.

W programie „Wakacyjnej Inwazji Rowerzystów” przewidziano Rajd Bursztynowym Szlakiem Greenways na dystansie około 60 km.

Rowerzyści wystartują spod Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach i będą odwiedzać ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne na szlakach Krainy Rowerowej LDG Zielony Pierścień, m.in. „Manufakturę Różaną” pod Końskowolą, „Owocowy Przystanek” w Klementowicach, „Park miniatur” w Rąblowie” czy „Małą papiernię” w Celejowie. Rajd będzie miał charakter pętli i zakończy się w Puławach.

Kolejne dwa dni, 3 i 4 lipca, to czas unikalnego na skalę Polski Maratonu Quest dla rowerzystów. Uczestnicy podczas tej imprezy rowerzyści będą aktywnie poznawać miejscowości Krainy Rowerowej. Będą rozwiązywać zadania i zagadki, aby dotrzeć do ukrytych skarbów.

Ostatni dzień imprezy 5 lipca, to czas indywidualnych lub grupowych rajdów po wskazanych pętlach rowerowych o różnych dystansach: 12, 50 i 60 km w malowniczych okolicach Wąwolnicy i Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Imprezę zakończy piknik przy dworku w Kęble i rozdanie pamiątkowych certyfikatów oraz losowanie upominków.

Impreza adresowana jest do każdego rowerzysty, bez względu na wiek.

 

Zgłoszenia: info@krainarowerowa.pl do końca czerwca.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę