Urząd Miasta: w sprawie statutu

Skomentuj (2)

Rada Miejska pracuje nad zmianą statutu gminy. Propozycje zmian można składać do końca czerwca.

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym informuje mieszkańców, że w dniu 28 maja 2015 roku Rada Miejska w Kazimierzu Dolnym podjęła uchwałę w sprawie powołania doraźnej Komisji Statutowej. Celem Komisji jest opracowanie, we współpracy z Burmistrzem, projektu zmiany Statutu Gminy Kazimierz Dolny. Rada zaprasza wszystkich mieszkańców do współtworzenia tego podstawowego dla funkcjonowania naszej społeczności dokumentu normującego organizację i zasady funkcjonowania organów Gminy.

Obowiązująca treść Statutu jest opublikowana w biuletynie informacji publicznej Gminy pod adresem http://umkazimierzdolny.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Statut_Gminy_Kazimierz_Dolny.pdf

Propozycje zmian zapisów Statutu można składać w terminie do dnia 30 czerwca 2015 roku drogą mailową na adresy adamgebal@wp.pl, um@umkd.pl lub na piśmie na adres: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny.

Wszystkie zgłoszone propozycje zmian postanowień Statutu zostaną rozpatrzone na otwartym posiedzeniu doraźnej Komisji Statutowej Rady Miejskiej w dniu 6 lipca 2015 roku o godz. 15.30 w siedzibie KOKPiT-u w Kazimierzu Dolnym.


Źródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • duch
    Mi się nie chce otworzyć statut :(((((
  • jędrek
    Jakieś jaja sobie robi burmistrz.
    Zamiast poinformować, co chce zmieniać, z jakiego powodu i jakie będą tego konsekwencje,robi jakieś "zgłośta co chceta".
    Przecież zawsze znajdą się tacy , co zgłoszą co trzeba. W imieniu narodu oczywista.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę