Twój portret marzeń

Skomentuj (2)

Anioł? Demon? Eteryczna Nimfa czy Twarda Wojowniczka? Jaka jesteś naprawdę? Twoją prawdziwą naturę, Twoje wewnętrzne piękno pomogą Ci odkryć warsztaty „Kazimierskie metamorfozy, czyli Twój portret marzeń”, które odbędą się w kwietniu i maju w jednym z hoteli w Kazimierzu Dolnym.

Każda kobieta, codziennie, występuje w wielu rolach. Mamy takie wcielenia "zwykłe" – jesteśmy mamami, żonami i gospodyniami naszych domów. Mamy te bardziej oficjalne - związane z pracą czy "występami" poza domem. Bywamy w rolach bardziej intymnych, do których przygotowujemy się z mniejszą lub większą uwagą – na ile starcza nam sił. Na dnie niejednej kobiecej duszy mieszkają pragnienia, by puścić wodze wyobraźni i stać się kimś innym, kim pragnęło się być lub kim nie odważamy się być. Albo po prostu znaleźć chwilę, by poszukać w sobie tego, czego na co dzień nam brakuje.

W miejscu takim, jak Kazimierz Nad Wisłą, gdzie historia, kultura, magia i natura splatają się w jednej, niewielkiej przestrzeni, warsztaty ekspresji zyskują szczególną moc – pozwolą wyzwolić w sobie ukryty potencjał, a wizażystka i fotografka podkreślą go i utrwalą. Efektem będzie większa świadomość siebie oraz portret – bardzo osobisty zapis unikalnego piękna.

Projekt "Kobiety w Podróży" powstał z pragnień naszych serc. Postanowiłyśmy stworzyć przestrzeń dla kobiecego rozwoju, coś więcej niż popołudniowe warsztaty filcowania czy weekendowe warsztaty psychologiczne. Chcemy przekonać kobiety, że inwestując w swój komfort psychiczny dają coś bardzo cennego swoim bliskim oraz że dopiero spełniona w swoich osobistych pragnieniach kobieta, może tworzyć szczęśliwy dom. Chciałybyśmy, by kobiety nieco odważniej sięgały do "świata zabawek", z którego tak obficie czerpią mężczyźni. Tym bardziej, że te kobiece spotkania niosą w sobie moc, wsparcie i rozwój.

Katarzyna Majchrzak

„Portret Twoich marzeń” - warsztaty rozwoju ekspresji odbędą się w Kazimierzu Dolnym w terminach: 12 – 15 kwietnia (rezerwacje do 5 kwietnia) oraz 17 – 20 maja (rezerwacje do 6 maja) Kontakt: Katarzyna Majchrzak +48 601540159

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Ola
    Nie wiedziałam, że Chorwacja jest wyspą ;-)
  • Ekspert
    Po wielkiej powodzi skończyło się Eldorado w Kazimierzu,wzrost cen paliwa i powszechna drożyzna przyczyniają się do tego że,turystyka jeszcze się zmniejszy.Pensjonaty i kwatery ,które miały być żyłą złota świecą w normalne dni pustkami.Trafione inwestycje to hotele polaków na Chorwacji koszty budowy z pozwoleniami mniejsze niż w Kazimierzu i pewne obłożenie przy współpracy z biurami turystycznymi.Brak ciągłości turystyki w hotelarstwie,powoduje spadek jakości usług ,stąd niskie ceny na całym świecie po sezonie.Nie da się zarobić na turystyce śrubując ceny przez wekend w maju i czerwcu nabiera się na to raz klient jenorazowy życzę powodzenia w nowym sezonie.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę