"The Boy Next Door" Sylwi Lasok

Skomentuj (3)
Wokalistka, poetka, wielokrotna laureatka ogólnopolskich festiwali i konkursów Sylwia Lasok - jej recital "The Boy Next Door" odbył się w sobotę w nowootwartej kawiarni SCHODEK. Na pianinie akompaniował puławski muzyk Michał Matras.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • rcfxdsazgv (gość)
    kfwtz
  • brat (gość)
    To moja siostra,ale jaka z niej poeatka?
  • Ewa Willaume-Pielka (gość)
    Żal serce ściska, że nie mogłam tam być i obejrzeć, posłuchać, zadumać się, odetchnąć atmosferą tego miejsca i ludzi. Fotografie pozytywnie prowokują, aby właśnie się tam znaleźć. Ale cóż - mieszkam daleko, aż w Sosnowcu i nie dojadę, choć serce się rwie.... Zostaje mi tylko delektowanie się życiem Waszego miasteczka na niniejszej stronie. Zaś Pani Sylwi Lasok gratuluję recitalu w przecudownej scenerii.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę