SZKODA PISAĆ!

Skomentuj (17)
Przepraszam wszystkich kibiców Orłów, mieszkających poza Kazimierzem, ale ciężko było mi zabrać się do opisania tego co działo się na naszym stadionie w ostatnią sobotę. Dlatego też relacja z meczu dopiero we czwartek, ale czuję się usprawiedliwiony, bo to co zafundowały nam nasze Orły, było naprawdę traumatycznym przeżyciem...
POM Iskra Piotrowice w tym sezonie radzi sobie nadzwyczaj dobrze, lecz w ostatnich meczach widoczny był spadek formy u tej drużyny. W tym była nasza nadzieja . Optymizmem napawał też powrót do drużyny Arka Tomaszewskiego, którego absencja dawała się we znaki naszym liniom ofensywnym. Niestety POM formę odnalazł właśnie w Kazimierzu, a o umiejętnościach Arka wiedzą chyba wszyscy, bo momentami był pilnowany przez trzech obrońców!

W I połowie uzyskaliśmy nawet optyczną przewagę, ale to Piotrowiczanie po 45 minutach prowadzili po bramce Rafała Sulewskiego.

Początek II części to znowu ataki Orłów i znów Sulewski trafia do naszej bramki! Była to 63 minuta i gdy ten sam zawodnik 120 sekund później zanotował trzecie trafienie – było już po meczu... Od tej pory widać było pełen luz w poczynaniach gości i rezygnację u naszych.

Czwartą bramkę straciliśmy dwie minuty przed końcem i jedyną rzeczą jaka mogła wywołać emocje to fakt że zdobył ją nie kto inny jak...Sulewski!

Fatalna passa Orłów trwa. W ostatnich sześciu spotkaniach 1 remis, 1 wygrana i 4 porażki; bramki 3-13. Dla przypomnienia przywołam statystyki z pierwszych sześciu meczy: 2 remisy, 4 wygrane i 0 porażek.

Mimo wszystko jesteśmy z wami! Orły skoncentrujcie się na niedzielny mecz ze Stalą w Poniatowej!

ORŁY KAZIMIERZ – POM PIOTROWICE 0-4 (0-1)
Bramki: Sulewski 34, 63,65,88.
Orły: Przychodzeń-Rosołowski, Kubala, Kowalski, Rożek, Berliński, Ciucias (69 Sikora), Starek, Moniuszko, Lewandowski (57 Styła), Tomaszewski.

Skomentuj

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.