Szalom Chełm ponownie zagra w Bajglu

Skomentuj (3)

W piątkowy wieczór 23 czerwca o godzinie 19.30 zagra ponownie Szalom Chełm w Restauracji „Bajgiel”. Poprzedni koncert został przyjęty przez licznych gości bardzo ciepło i zapowiedź kolejnej wizyty w Kazimierzu Dolnym bardzo ucieszyła fanów zespołu.

Muzyczne opowieści w przekazie Mariusza Matery lidera zespołu to doskonała zabawa przeplatana licznymi dowcipami i opowieściami historii przedwojennego Chełma.

„Hevenu Shalom alehem”, „Rebeca” czy „Miasteczko Bełz” to kilka muzycznych hitów, które usłyszymy podczas koncertu.

Przypomnijmy, że zespół Szalom Chełm dotarł do półfinału programu Mam Talent potwierdzając doskonały warsztat muzyczny i talent wszystkich członków zespołu, co można będzie sprawdzić już w najbliższy piątek w restauracji ‘Bajgiel”.

Początek godzina 19.30
Cena biletu : 20 zł/os
Rezerwacja miejsc : telefonicznie – 601 979 570


Źródło: Bajgiel

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • Mirek
  To jest mi kulturowo nieznane, obce, egzotyczne. I nie chcę się z tym zapoznawać. Wolę Rolling Stones. Za stary już jestem. Amen.
  • Marek
   To się nie zapoznawaj. Drugi amen.
  • Aj waj !
   Josek bierz Rivkę i dawaj na horę !

Mapa

Restauracje

Restauracja Bajgiel


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę