Spędź andrzejki 2016 w Kazimierzu Dolnym

Jeśli chcecie spędzić andrzejkowy weekend w Kazimierzu Dolnym, koniecznie sprawdźcie, jakie oferty przygotowali właściciele obiektów noclegowych z naszego miasta!

Hotel Zajazd Piastowski zaprasza w ostatnią sobotę listopada do Klubu Baszta na imprezę andrzejkową. W cenę wliczono kulinarną niespodziankę nowej szefowej kuchni, drinka powitalnego oraz oczywiście muzykę taneczną serwowaną przez DJ-a.

Pakiet andrzejkowy ma w swojej ofercie również hotel Dwa Księżyce. Obejmuje ona pobyt dwudniowy – z wyżywieniem i noclegami. Na sobotę 26 listopada zaplanowano uroczystą andrzejkową kolację z wróżbami.

W Gościńcu Basia andrzejkowy weekend można spędzić przy świecach i lampce wina. Cena pobytu obejmuje dwa noclegi oraz śniadania i kolację.

Willa Viola to miejsce dla wszystkich, którzy andrzejki chcą spędzić w samym centrum Kazimierza. Właściciele willi gwarantują miłe wspomnienia, a oprócz tego umożliwiają zamówienie romantycznej niespodzianki dla ukochanej osoby.

Andrzejki w Hotelu Kazimierzówka to gwarancja udanej zabawy. Pakiet pobytowy, który został przygotowany specjalnie na tę okazję, obejmuje nocleg z pysznym śniadaniem oraz udział w zabawie z DJ-em. Dodatkowo w cenę wliczono również wstęp do strefy spa. W zabawie andrzejkowej mogą wziąć udział również goście, którzy nie planują noclegu w hotelu.

Austeria Kazimierska także organizuje andrzejki – na sobotę zaplanowano zabawę z wróżbami i muzyką DJ-a (do 24:00 wstęp jest wolny). Goście mogą wybrać też weekendowy pakiet pobytowy, w cenę którego wliczono dwa noclegi wraz ze śniadaniami.

Na andrzejkowy weekend można wynająć też zabytkowy dworek Rajchertówka. To malownicze miejsce jest idealne na zorganizowanie zabawy w większym gronie. Na miejscu można zamówić też znakomite domowe posiłki.

Andrzejki z widokiem na miasteczko? Czemu nie – wystarczy sprawdzić ofertę apartamentów Noce i Dnie. Turyści mają do dyspozycji apartamenty z aneksami kuchennymi lub dwuosobowe pokoje. Z okien i balkonów roztacza się piękna panorama Kazimierza Dolnego.

Powyższy tekst powstał na podstawie informacji znajdujących się w dziale Andrzejki 2016. Opisane zostały najciekawsze zawarte tam oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę