Sex Machine Band w Korzeniowej

Skomentuj (5)

BZZM – biuro Zwalczania Złej Muzyki ufunkowi Was już 6 października Uzbrojeni w funkyfikatory i emitery soulu agenci BZZM zagoszczą w Kaziku! Nadchodzi czas funka! Przybywajcie! – tak plakaty zapraszają na koncert formacji Sex Machine Band w Przystanku Korzeniowa 6 października.

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza na superenergetyczny koncert funkowej formacji Sex Machine Band. Korzenie tego wydarzenia – jak na Korzeniową przystało – są dosyć odległe, a sam koncert – bardzo długo oczekiwany.

Dziewiątego dnia czerwca Korzeniowa gościła na niezapomnianym koncercie Słomę i Przedwietrze. Jednym muzyków współtworzących Przedwietrze i Sex Machine Band jest Sushkin, czyli James Claun grający na trąbce, brownujący i tańczący iście energetyczne harce. Sushkin zatrąbił na płytach zespołów Czarno Czarni i Back Beat.

Sex Machine Band grają funk, który nie pozwala ustać w miejscu. Twórczość formacji jest zarażona, a zarazem namaszczona wpływami Jamesa Browna, Georga Clintona, Prince’a i innych wielkich energetyzerów. Skład jest wypadkową tego, co najlepsze z dwóch ekip,
które rozbujały Lublin - Bloo Zbir - płyta "looblin.funk" i KoolorSquad - płyta "Cytrusowa rewolucja".

Będziemy mieli do czynienia z muzyką, która wyrywa do tańca, jednocześnie wyrywając z butów.

Zapraszamy, by dobrze przygotować się do zimy. Przybywajcie! Sobota 6 dzień października godz. 16.00 Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43.

Wstęp wolny. Zrzuta do korzeniowego kapelusza.


Tomasz Małolepszy

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • Szok
  za daleko do centrum , turysta jest leniwy zje byle co , byle w Rynku.
 • pijany znad Grodarza
  nie isynuuje, lecz przewiduję oburzenie miejscowych reklamodawców, bo Klubojadalnia opanuje miejscowy rynek usług żywieniowych. Tyle.
 • Szok
  co insynuujesz pijany?
 • pijany znad Grodarza
  oj będzie gorąco , bo i gorliwie zrywane były plakaty , obwieszczenia, oferty z drewnianej palisady okalajacej remontowane Muzeum Złotnicze. Zostaly tylko tejże Klubojadalni./ może to i dobrze. Może pierogi, nalesniki beda tańsze/,
 • z oddali widac lepiej
  Czy to jest odpowiedz na marsz Obudz sie Polsko??????????

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę