Rusza nowy serwis informacyjny - KazimierzDolny.info

Skomentuj (19)

zobacz więcej (11)

Właśnie powstał nowy serwis internetowy KazimierzDolny.info. Jest to miejsce umożliwiające dzielenie się z innymi ciekawymi wydarzeniami, zdjęciami i filmami dotyczącymi Kazimierza Dolnego i okolic. Publikowanie informacji jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste!

KazimierzDolny.info to nowy serwis informacyjny, stworzony z myślą o wszystkich wielbicielach naszego miasta. Współtworzą go sami użytkownicy, świadkowie ciekawych wydarzeń, które mają miejsce w Kazimierzu Dolnym i jego okolicach. Publikowanie materiałów na łamach portalu KazimierzDolny.info to także szansa na pokazanie miasta własnymi oczami – przedstawienie swoich ulubionych zakątków, czy pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać film, a następnie umieścić je na stronie KazimierzDolny.info, by inni również mogli je zobaczyć, skomentować a także dodać coś od siebie. W ten sposób tworzy się społeczność osób, które interesują się miastem i chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Zapraszamy do korzystania z serwisu KazimierzDolny.info i tworzenia go razem z innymi pasjonatami Kazimierza Dolnego.

Skomentuj


Dodane komentarze (19)

 • szok
  Bez zazdrości ,komiczne to co piszesz , Polska jest członkiem Unii Europejskiej ,porównaj sobie zarobki w PL i w reszcie krajów wspólnoty ,Burmistrz każdego miasta gdziekolwiek w Europie mógłby parsknąć śmiechem na tę sumę .U nas radnych tylko o wiele za dużo jak na takie miasteczko a nie pensje za duże .
 • kazimierzanka
  Bez zazdrości...
  Wprawdzie każdy komentarz zawiera punkt widzenia autora i jest w pewnej mierze subiektywny, mimo to należy być uczciwym w stosunku do opisywanych osób.
 • ???
  Bez zazdrości pisz prawdę!!!!!!!!!!
 • Bez zazdrości
  No może ktoś zazdrościć burmistrzowi jak Jolanda. Nie ma co się dziwić. W sumie to na samym początku urzędowania jaką mu radni uchwalili pensję??? Wyższą od poprzedniego. Za co?
 • Olo
  Jolanta czyżbyś zazdrościła jesteś strasznie prymitywna.
 • kazimierzanka
  Moim zdaniem to świetny pomysł...W dobie internety każdy z nas może być dziennikarzem, jak nie profesjonalnym, to obywatelskim, amatorskim. Jest wiele wydarzeń na ciekawe zdjęcia, komentarze artykuły, można zwrócić uwagę na ważne tematy lokalnej społeczności itd...
 • Ewentualny Użytkownik
  Acha czyli nowy portal jest jakby filią tego portalu ,no i wszystko gra ,bo gdyby to ''nawiedzonego'' to wątpię żeby ktoś coś wrzucał
 • szok
  Ludzie !! tureckie wakacje burmistrza ,nie rozumiem co to za sensacja? ludzie na całym świecie podróżują a tu jakiś ''ewenement'' wyskakuje z nowinką o tym że burmistrz wyjechał do Turcji .Człowieczku mały a jakby pojechał do Wąwolnicy to byłbyś zadowolony ? albo do Oblas? No ręce nogi opadają ,z kim tu budować tą Nową Polskę ? z takimi cudakami którzy wyjazd na urlop traktują jak lot w kosmos?Boszszszsz widzisz i nie grzmisz .
 • Kamil Ruciński
  Zobaczcie np kontakt24.tvn24.pl
  Takie serwisu cieszą się bardzo dużą popularnością, analogicznie możecie na www.kazimierzdolny.info umieszczać na bieżąco informacje o tym co się dzieje w Kazimierzu.

 • Kamil Ruciński
  Jeśli pojedziesz za burmistrzem i zrobisz zdjęcia, to wrzucaj ;)

  Serwis może współtworzyć każdy, jeśli widzisz coś ciekawego w Kazimierzu, nie koniecznie muszą to być ładne widoki, to w serwisie www.kazimierzdolny.info możesz to zamieścić.

  Od Was zależy co tam się znajdzie.

  Ps. Ja zawsze podpisuję się z imienia i nazwiska

 • do jolandy
  w sumie szału nie ma, po co wrzucać zdjęcia ? wrzucić moę na fb...

  dokładnie, a co z wakacjami burmistrza ????
 • Ełóstahy
  1.1. Właścicielem witryny internetowej kazimierzdolny.info („Witryna Internetowa") jest spółka NOCOWANIE.PL EXTRAMEDIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Lublinie, przy ul. J. Ligonia 1, 20-805 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000356098, email: bok(at)kazimierzdolny.info („Spółka”).
 • Jolanda
  A dowiemy się z niego takich wiadomości jak np.tureckich wakacjach burmistrza ?
 • Ewentualny użytkownik
  Jeśli mam z niego korzystać to wydaje mi się ze nazwisko założyciela powinno byc podane do publicznej wiadomości ,jeśli juz powołujemy się na Facebook to Zuckerberg nie robi tajemnicy ze swojej działalności
  Mark Zuckerberg
  Chris Hughes
  Dustin Moskovitz
  Eduardo Saverin ZAŁOŻYCIELE

  Forma prawna spółka akcyjna
  Państwo Stany Zjednoczone
  Siedziba Menlo Park
  Ważni pracownicy Mark Zuckerberg (Prezes i dyrektor generalny)
  Zatrudnienie 9 199 (2014)[3]
  Przychody 12,466 mld USD (2014)[3]
  Zysk operacyjny 4,910 mld USD (2014)[3]
  Zysk netto 2,940 mld USD (2014)[3]
  Aktywa 40,184 mld USD (2014)[3]
  Kapitał własny 36,096 mld USD (2014)[3]
  ISIN

  US30303M1027
  Symbol akcji NASDAQ: FB

  JA CHCĘ WIEDZIEC TYLKO KTO JEST ZAŁOŻYCIELEM ???
 • Paweł
  Jak dla mnie - kiepsko :P
 • CIEKAWSKI
  Kto zalozyl ta strone? :P
 • Daniel
  Zgadza się. Po prostu nie widzę celowości funkcjonowania takiego portalu...oczywiście poza widniejącym w nagłówku 'wyslij do nas'
 • Kamil Ruciński
  Taki sam regulamin ma Facebook i wiele innych serwisów internetowych, z których korzystasz. To standard.
 • Daniel

  3.2. Przesyłając lub zamieszczając w Witrynie Internetowej Treści, użytkownik udziela Spółce bezpłatnej, nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, zbywalnej licencji z prawem sublicencji na utrwalanie, rozpowszechnianie, zwielokrotnianie, korzystanie, wykonanie, wystawianie, wyświetlanie, odtwarzanie, nadawanie, reemitowanie, publiczne udostępnianie, wprowadzanie do obrotu, zmienianie Treści oraz opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych w związku ze świadczeniem Usług i prowadzeniem działalności, w tym promowaniem Usług, także w innych mediach.

  A mówią, że głupich nie sieją...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę