Romantycznie i energetycznie

Romantycznie, historycznie i energetycznie -  tak przebiegał Walentynkowy spacer po Kazimierzu Dolnym w sobotę 15 lutego. Jego uczestnicy - zakochani i nie zakochani - zwiedzali Miasteczko pod opieką profesjonalnego przewodnika. Frekwencja była znakomita a wycieczce sprzyjała piękna, niemal wiosenna pogoda.

Turyści, którzy przybyli na Walentynkowy spacer po Kazimierzu z Warszawy, Krakowa i Puław mieli okazję podziwiać zabytki Miasteczka: pięknie odnowiony Kościół Farny, Rynek z kamienicami Przybyłów, Mały Rynek, a także Kościół i Klasztor oo. Franciszkanów. Wszyscy z przyjemnością wysłuchali historii poważnych jak i romantycznych, a także tych nieco plotkarskich dotyczących historii Miasteczka i jego mieszkańców.

Wycieczka zakończyła się w Pensjonacie Joanna, gdzie na każdego z uczestników czekał winny grzaniec i słodkie ciacho.

Na zakończenie wszyscy byli zgodni, że wyprawa była udana i że koniecznie trzeba ją powtórzyć. Jednym słowem, wkrótce spotkamy się znowu, na innej, równie ciekawej trasie.


Zespół www.kazimierz-tour.pl

Skomentuj


Mapa

Przewodnicy i piloci, zwiedzanie miasta

Kazimierz-Tour.pl


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę